Sejfy na Vaše cennosti

Téměř každý člověk má doma něco, co pro něj má nevyčíslitelnou hodnotu. Někdo je sběratelem umění nebo známek, starých mincí a někdo sbírá stará autíčka. Každý má něco, co se mu líbí a co chce, aby bylo v bezpečí. Jak se však postarat o bezpečí Vašich cenných papírů, sbírek, mincí, šperků a dalších cenných věcí?

Všechny cennosti můžete uschovat například v sejfu v bance. Pokud ovšem trváte na tom, že své cennosti chcete mít pod dohledem a uložené doma nebo v blízkém okolí, zvažte koupi sejfu, a nebo bezpečnostní schránky. Sejfy můžete uschovat za obrazy na stěně, do skříněk nebo na jiné bezpečné místo. Sejfy se vyrábí v několika provedeních. Bývají z různých materiálů a jsou různě barevné. Sejfy se vyrábí mechanické, které se otevírají pomocí klíčů i elektronické. Elektronické sejfy se otevírají pomocí Vámi zvoleného číselného kódu, který byste si měli pamatovat a nikde ho nezapisovat nebo v případě poruchy nebo vybití také pomocí přiloženého klíče.

Sejfy by měly být vhodně uschovány. Pokud chcete Vaše cennosti uschovat opravdu nenápadně, můžete využít bezpečnostní schránky. Bezpečnostní schránky jsou rafinované a vypadat mohou jako knihy, které můžete mít běžně v knihovně nebo jako cereálie. Jelikož je vynalézavost zlodějů stále na vyšší úrovni, posouvají se i hranice v zabezpečení.
sejf

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..