Moderní trendy v ložnicích – masiv, jednoduché linie a skryté úložné prostory

Pexels / Pixabay

Aktuální módní trendy se nesou na vlnách přírody a nejinak je tomu i v ložnicích. Mezi nejoblíbenější typy postelí patří ty z masivu, které lze upravit na míru jakémukoliv prostoru a přání zákazníka. A ekologické laky a nátěry samozřejmě nesmí chybět.

Hledejte aktuální vzory s nadčasovou kvalitou

Tvary a barvy ložnicového nábytku mohou podléhat nejrůznějším módním náladám, ale kvalita jim naopak za žádnou cenu podléhat nesmí! To dobře vědí i ve firmě Tempo Kondela, kde vyrábějí nábytek vždy z těch nejkvalitnějších a zároveň nejmodernějších materiálů. Mezi nejoblíbenější výrobky patří bezesporu postele z masivu z bukového či dubového dřeva, které zajistí opravdu kvalitní a maximálně pohodlný spánek po dlouhá léta. S přírodním materiálem je zacházeno šetrně, aby nedošlo ke ztrátám jeho unikátních vlastností. A opomíjena není ani praktičnost. Pokud netrváte na minimalistickém designu, potěší váš smyl pro pořádek i celá řada typů úložných prostor, jež se v jednotlivých modelech mohou nacházet.

Z nabízených vzorů a barev si vybere opravdu každý – vybavíte tu partnerskou ložnici, studentský byt i dětský pokojíček, a díky filtrování zboží podle široké palety parametrů bude váš nákup vždy rychlý a maximálně pohodlný.

Manželská postel z masivu DOLORES

Postel DOLORES svým jednoduchým naturalistickým designem jistě zaujme všechny milovníky přírodních materiálů. Třešňové dřevo se na ní harmonicky snoubí s elegantním černým kováním. Lze ji zakoupit ve třech rozměrech (140×200, 160×200 a 180×200). Je projektována v jednoduchém a elegantním stylu s nádechem zámeckého půvabu. Kvalitní povrchová úprava, zajímavě zpracované čelo a spojení dílů z ní činí opravdu originální ústřední bod ložnice.

Není to úplně váš šálek kávy? Pak navštivte e-shop Tempo Kondela nábytek a vyberte si z široké nabídky postelí z masivu i dalšího elegantního nábytku. Ke všem postelí lze zakoupit za zvýhodněnou cenu i matrace a určitě vás potěší také doprava zdarma po celé ČR u vybraných modelů!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..