Myslíte si, že si váš dům zasloužíte něco lepšího? A co plastohliníková okna?

PIRO4D / Pixabay

Obyčejný plast toho vzhledově příliš nabídnout nemůže a oblíbená dřevěná okna zase vyžadují poměrně náročnou a pravidelnou údržbu. A co tahle spojit výhody obou materiálů do jednoho produktu?

Oblíbená plastohliníková okna se rázem stanou vaším favoritem. Na pohled vypadají prakticky jako známá dřevohliníková okna, ovšem jako bonus nabízí velmi přívětivou cenu. Navíc není problém sladit je díky široké škále dostupných variant s dalšími již hotovými prvky fasády.

Vyberte si z široké nabídky barev  i designů

Skvěle tak doplní třeba hliníkové vchodové dveře, které jste si pořídili už předtím díky jejich vysoké protipožární, hlukové i tepelné odolnosti. Hliníkové opláštění vypadá lépe než obyčejný plast, ovšem nejde jen o vizuální stránku věci. Právě díky němu je do značné míry omezena i nežádoucí tepelná roztažnost u levných plastových oken.

I barevná plastohliníková okna se tedy budou chovat jako bílá, což na vás bude klást menší nároky co do seřizování a další údržby. Tato vlastnost jde samozřejmě ruku v ruce i s delší životností a bezproblémovou užitností. A abychom nezapomněli, samotné profily mají také o něco menší průměr než jejich oblíbení dřevění nebo plastoví konkurenti, takže do svého bydlení dostanete více denního světa zcela samozřejmě.

Chcete ještě více světla? Máme řešení

Pokud vám ovšem ani tato výhoda nestačí, budou pro vás ideální bezrámová okna. Ta přirozeně propojí interiér s exteriérem, aniž by jakkoli narušovala vaše jedinečné výhledy po okolí, případně vás omezovala nedostatkem prostupujícího světla. Jde o veskrze moderní řešení, vhodné všude tam, kde by obyčejná okna jednoduše nevypadala dobře nebo neposkytovala dostatečný komfort. Díky nejnovějším technologiím jde navíc o energeticky přívětivé řešení, takže nebudete muset volit mezi jedinečným bydlením a vysokým účtem za energie. Zjistěte více na Inotherm.cz a vyberte si model, který bude nejvíce vyhovovat právě vám!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..