O profesionální měření s maximální přesností se postarají kalibry

Zaměstnanci kovoobráběcích a strojírenských firem, odborní řemeslníci … Ptáte se, co mají společného? Součástí jejich práce je i profesionální měření, které jim nedovolí vypustit z areálu firmy produktový zmetek.

Ale nepoužívají metr – ani pravítko. Naopak, sází jedině na profesionálně zpracované kalibry. A to nejlépe takové, které se podrobily zkoušce přesnosti a obdržely potřebnou certifikaci. A kde je vzít?

Široký sortiment kalibrů od českých specialistů

Nejlépe tam, kde vám mohou nabídnout dlouhou praxi v oboru a spolupráci s prověřenou laboratoří. Společnost Michovský – TOOLS s.r.o. vyrábí a vyvíjí kalibry už přes 25 let. Preciznost, rychlost a prozákaznický přístup – to jsou jejich hlavní výhody. Většinu nabízených modelů mají skladem s expedicí do 24 hod, ale problémem pro ně není ani výroba přímo na míru.

Ať už potřebujete cokoli…

Sháníte aktuálně pro své pracoviště válečkové či závitové kalibry? Pak jste si určitě vědomi toho, jak jsou hloubkoměry, výškoměry, mikrometrická měřidla a další nástroje nutné pro opravdu přesnou výrobu. Ovšem právě kalibry se mezi nimi doslova vypínají – a to v tom nejlepším slova smyslu.

Okamžitě totiž porovnají rozměry měřeného produktu s parametry vedenými v dokumentaci. Není třeba nic odečítat na stupnici, jen přiložíte a okamžitě máte jasno. Pracují totiž se dvěma mechanismy přesnosti:

  • „Dobrá“ strana kalibru při měření vždy snadno zapadne na své místo (stačí ji na výrobek nasunout).
  • „Zmetková“ strana vám podobně snadný krok neumožní.

Během několika sekund tak zjistíte, zda v ruce držíte plnohodnotný výstup z výrobní linky nebo produkt určený tak nanejvýš do odpadu.

Chtějte vždy něco navíc

Závitové, třmenové nebo válečkové kalibry patří mezi běžný sortiment měřidel. Ale na Kalibry.cz seženete třeba i obkročné, případně jiné speciální typy. Stačí dodat vlastní výkres. K mání je kompletní sortiment kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a dalších. Stačí si jen vybrat a vsadit na rychlé doručení. Čas jsou totiž peníze, nebo ne?

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..