Hledáte trochu vzrušení? Vsaďte na parádní únikovku

Live Escape Game Live Escape Room  - Clockedindk / Pixabay
Clockedindk / Pixabay

Začínáte se doma nudit a rádi byste už přišli na jiné myšlenky? Zrušili vám oblíbený letní festival nebo se jednoduše v davech tak docela necítíte? Nevadí. Máme pro vás zajímavý tip.

Je jím úniková hra. Určitě jste o ní už slyšeli. Úkol je jasný – dostat se z vymezeného prostoru v omezeném čase. Jednoduché? Ani ne, pokud tedy uvážíme, kolik nejrůznějších šifer a hlavolamů je třeba při úniku zdolat.

Vybírejte témata, co vás nadchnou

Naší tipem je úniková hra Praha, která dokáže vyhovět dětem i dospělým. A to díky množství variant, jež nabízí. Necháváte se rádi unést atmosférou a myslíte si, že tajemná zákoutí a sklepení staré Prahy by pro něco takového byla ideální?

Možná vás to překvapí, ale tahle escape game Praha brnká přesně na takovou strunu. Jak se vám líbí názvy jako Tajemství upíří hrobky nebo Doupě neřesti? Už se vám ježí chloupky na zátylku? Lechtivý podtext je vhodný pro páry, únik před „polibkem nesmrtelnosti“ pak klidně pro partu kamarádů.

Na únikovku si totiž vezmete jen takovou partu lidí, se kterou se cítíte bezpečně. Určitě nehrozí, že by k vám do týmu přibyl „někdo cizí.“

Zábava i pro děti

Skáčou vám vaše ratolesti doma už doslova po hlavě? Mohla by je zabavit úniková hra pro děti. Jungle nebo Zlobr? Tak zní zásadní otázka dnešního dne. Záleží na tom, zda vaši potomci dávají přednost spíše pohádkám či dobrodružství.

Obojího má totiž úniková hra pro děti Praha na stránkách Unikovehryvpraze.cz dost a dost. Stačí si jen vybrat. Rezervujte si svůj čas on-line už teď a těšte se na parádní dobrodružství v dech beroucích kulisách! Všechny hry po děti byly navrženy tak, aby dokázaly zabavit široké hráčské spektrum napříč věkem. Nebude chybět test logiky, šikovnosti ani představivosti. 60 minut – víc nedostanete. Jdete do toho?

Náš tip: pokud vsadíte na únikovku Maphia, začne vaše dobrodružství už samotnou rezervací termínu. Doporučujeme.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..