Když potrubí či kanalizace zkrátka neodtéká

Snad každý z nás už na tento problém někdy narazil a nezáleží na tom, zda bylo třeba se vypořádat s neodtékajícím dřezem, případně obejít louži z ucpané kanalizace na silnici. Ne vždy si však s tímto problémem poradíme vlastními silami…

Nezáleží na tom, zda jste majitel rodinného domku, bytovky, menší firmy nebo máte na starost městské systémy. Kontakt na skutečné odborníky se specializací na čištění kanalizace v Praze se hodí vždy. Ušetříte tak svůj čas, nervy i peníze.

Komplexní služby pro každého

Kontakt na experty, kteří dokáží „hodit do gala“ domovní odpady i kanalizace, by se měl ve vašem seznamu vyskytovat stejně přirozeně, jako třeba telefonní číslo na zubaře. Pražská firma HERČÍK a KŘÍŽ s.r.o. se může chlubit jedním z nejkomplexnějších systémů údržby a péče v ČR vůbec.

Více než dvacetiletá tradice, moderní technika a pět tisíc spokojených zákazníků každý rok jsou pro ni těmi nejlepšími vizitkami. Je-li třeba, následuje po čištění odpadů v Praze pod její taktovkou i prohlídka problematického místa kamerou a řešení navržené přímo na míru.

U specialistů, pro které nic není problém

Nezáleží na tom, jak komplikovaný přístup ke kanalizaci je. Odborníci z HERČÍK a KŘÍŽ s.r.o. si poradí i s:

  • vyfrézováním kořenů a betonu,
  • vytrasováním místa závady na povrchu,
  • opravou výkopem nebo bezvýkopovou technologií.

To správné řešení najdou pro úzký ucpaný odpad umyvadel a WC i pro velké stoky a potrubí hlavních řadů.

A z jakých technik lze vybírat? Jestliže vám nestačí řešení za pomoci tlakové vody, jsou vám k dispozici například motorová pera. Spolehnout se můžete i na rotační trysky, určené pro odblokování zatukovaných či silně zainkrustovaných potrubí. Díky tomu všemu postačí k vyřešení vašeho problému zpravidla jen jedna jediná návštěva.

Navíc si můžete zdarma zažádat o konzultaci a návrh řešení vašich obtíží. Stačí co nejpodrobněji popsat váš problém ve formuláři na internetových stránkách nebo rovnou zavolat na specializovanou telefonní linku. Vyřešte své problémy s odpady a kanalizací ještě dnes!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..