Čistota v koupelně

Brett_Hondow / Pixabay

Koupelna je místem, které každý z nás navštěvuje několikrát denně, tvoří základní součást každé domácnosti. Je soukromým prostorem pro očistu našeho těla i odpočinku duše. Jedná se ale také o místo s vysokou teplotou, vlhkostí ase spoustou zákoutí, kde se dobře daří nejrůznějším mikroorganismům, jako jsou plísně, s nimiž se nejčastěji setkáváme ve spárách kolem vany a v těžce přístupných místech u sprchových koutů a zástěn. Vana a umyvadlo jsou zase největšími líhněmi bakterií, které mají vliv nejen na Vaše zdraví, ale i na krásu celé Vaší koupelny.

Koupelna tedy klade vysoké nároky na hygienu a čistotu. Pokud Vás každodenní uklízení a drhnutí staré koupelny nebaví a je neúčinné, zamyslete se, zda není ten správný čas na koupi nového vybavení. Moderní vybavení koupelen totiž nejen dobře vypadá, ale kromě designu vyniká také praktičností, velký důrazje kladen na snadnost a efektivitu údržby. Vany, umyvadla, koupelnový nábytek – vše je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zaručují snadné čištění bez větší námahy, bez použití agresivních čisticích prostředků. Úklid koupelny usnadní a Váš čas ušetří také stále populárnější vanové zástěny z tvrzeného plastu či bezpečnostního skla, které uchovají podlahu suchou, jejich povrchová úprava navíc zabraňuje usazování kapek na skle. Neodmyslitelnou součástí každé koupelny je koupelnový nábytek, který slouží k přehlednému uklizení koupelnových potřeb.  Na něm se šetřit rozhodně nevyplatí, investice do kvality se Vám totiž rozhodně vrátí, nábytek Vám vydrží spoustu let a dlouho si zachová svou krásu a lesk. Vybírejte takový, který odolá vlhkosti, nejlépe s antibakteriální úpravou. Zaměřte se na povrchový nátěr, právě kvalitní lak v několika vrstvách zaručí nejvyšší ochranu proti vlhkosti, vodě a mechanickému oděru. Lakované plochy jsou výborné na údržbu, díky jejich hladkému a lesklému povrchu na nich zůstává méně nečistot a usazenin.

Dopřejte si krásnou a čistou koupelnu s nadčasovým a praktickým vybavením – jednoduše, bez kompromisů, bez námahy. Koupelnu, která se stane oázou Vašeho klidu.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..