Stavební pouzdra JAP pro komfortní bydlení

Pokud Vás občas napadne myšlenka, zda by nebylo možné dveře ve vašem interiéru nějak vhodně schovat, aby nezabíraly tolik místa, vězte, že existuje snadné řešení. Stavební pouzdra jsou totiž vlastně jakési „kapsy“, do kterých se dveře pohodlně zasouvají.  Lze je přitom instalovat do sádrokartonu i do cihlové zdi.

V našem e-shopu Vase-pouzdra.cz zakoupíte spolehlivá stavební pouzdra JAP (JAP 700 Standard, JAP 710 Komfort, JAP 720 Unibox a JAP 730 Parallel), jež Vám jak ušetří místo, tak přinesou do každé domácnosti prvek modernity. Komfortní bydlení je tedy možná snadnější, než jste čekali.

Stavební pouzdro JAP 700 Standard je základním modelem, který Vám na Vase-pouzdra.cz nabízíme. JAP 700 je použitelné u jednokřídlých dveří, a to až do hmotnosti 100 kilogramů. U stavebního pouzdra JAP Standard Vás upoutá snadná instalace, spolehlivost a praktická funkce.

Stavební pouzdro JAP 710 Komfort pak nabízí další možné řešení. Model JAP 710 Komfort lze užívat u dvoukřídlích dveří, které se zasouvají do sebe. Obě křídla tak jsou u stavebního pouzdra JAP 710 Komfort ukryta ve vlastní „kapse“, a to pochopitelně naproti sobě.

Třetí možností jsou stavební pouzdra JAP 720 Unibox, jež přinášejí možnost zasunout dvoje posuvné dveře ze dvou stran do jediné „kapsy“. A čtvrtou možností je model JAP 730 Parallel. Ten dává možnost zavírání posuvnými dveřmi tak, že se obě křídla „ukryjí“ do jednoho pouzdra.

Podtrženo, sečteno – v katalogu internetového obchodu Vase-pouzdra.cz naleznete stavební pouzdra JAP 700 Standard, JAP 710 Komfort, JAP 720 Unibox a JAP 730 Parallel a můžete si rovněž zakoupit příslušenství. Všechna tato stavební pouzdra jsou přitom použitelná pro většinu značek dveří. Veškerá pouzdra JAP navíc pořídíte za příjemné ceny a také s dopravou zdarma.

Stavební pouzdra JAP pro komfortní bydlení

Stavební pouzdra JAP pro komfortní bydlení

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..