Vonný program

monicore / Pixabay

Čisté a svěží prostory dávají pocit bezpečí, pohodlí ale hlavně čistoty. Stále více lidí chce nejen, aby místnosti vypadaly čistě, ale aby také čistotou voněly. Vůně jsou totiž mocné zbraně, vyvolávají v nás příjemné pocity, a protože si lidský mozek čichové vjemy dlouho pamatuje, často nám evokují vzpomínky na hezká místa, dobrá jídla i nezapomenutelné zážitky. Právě vůně spoluvytváří u člověka dojem z konkrétního místa, jsou jednou z prvních věcí, kterou vnímáme, leckdy i podvědomě, když vstoupíme do místnosti, dotváří její celkovou atmosféru. Pokud tedy chcete, aby se u Vás lidé dobře cítili, pomozte si příjemnou vůní. V rámci vonného programu nabízíme automatické dávkovače vůní, osvěžovače vzduchu, gelové vůně, vonná sítka do pisoáru, vonné tablety do WC a pisoáru či pohlcovače pachů.

Osvěžovače vzduchu se staly nezbytnou součástí našeho života. Využití nachází v domácnosti i kanceláři, hodí se všude – do koupelny, do obýváku, do kuchyně, do aut. Mají řadu výhod. Eliminují nepříjemné a rušivé zápachy, zvládnou zlikvidovat bakterie, osvěží místnost příjemnou vůní a dokonce umí pozvednout náladu. Na výběr je dnes široké množství osvěžovačů různých druhů a rozmanitých vůní, z nichž si vybere opravdu každý podle své libosti a vkusu.  Všechny námi dodávané produkty nádherně a na dlouho provoní každou místnost a propůjčí ji mimořádnou svěžest. Nedráždí a ani nepoškozují zdraví, chemické náplně odpovídají všem předpisům EU, jsou tedy zdravotně nezávadné. Podle toho, co upřednostňujete, si můžete zvolit osvěžovač v různých formách. Nabízíme automatické elektrické osvěžovače moderního designu, které se skvěle hodí do každé místnosti, v různých barvách a vůních, u nichž si můžete nastavit interval dávkování vůně podle Vašich představ a díky postupnému uvolňování si tak zajistit svěží a provoněný domov na dlouhou dobu.

Dále u nás najdete pohlcovače pachů, které zápachy nejen překrývají, ale také odstraňují, olejové osvěžovače, které jsou účinným prostředkem k provonění WC, koupelen i veřejných prostor. V našem sortimentu jsou také náplně do dávkovačů vůní, které obsahují unikátní vonné složky. Nepostradatelnou součástí úklidů toalet jsou vonná sítka, která se vyznačují velmi intenzivní vůní dle typu až 30 dní. Toaletu nejen krásně provoní, ale zároveň zabraňují usazování vodního kamene, udržují ji v čistotě a snižují tak čas potřebný na její očistu. Navíc působí vkusným dojmem, díky tomu se hodí všude tam, kde je kladen důraz na estetiku toalet.

Vyberte si produkty z naší široké nabídky v rámci vonného programu a zpříjemněte si tak prostředí, ve kterém pobýváte. Provoňte si život!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..