Plovoucí podlahy

Kvalitní podlaha, která vám vydrží dlouhá léta, je základem vašeho domova. Využíváte ji každý den a máte ji stále na očích, proto by měla splňovat nejen vaše estetické požadavky, ale i snadnou údržbu a kvalitní zpracování tak, aby se vám po podlaze dobře chodilo. Nelíbí se vám vaše stávající podlaha? Rádi byste ji vyměnili za plovoucí podlahu z lamina nebo dřeva, která nestudí a hodí se svým odstínem do vašeho nového interiéru? Vyberte si firmu BYTEXPERT – prověřeného dodavatele plovoucích podlah, který vám pomůže s výběrem té správné plovoucí podlahy, provede profesionální pokládku plovoucí podlahy se spojovacími i krajovými lištami i veškeré dokončovací práce.

Jak probíhá pokládka podlah s BYTEXPERT?

  • Vyměření plochy
  • Veškeré přípravné práce
  • Cenová kalkulace pokládky plovoucí podlahy
  • Výběr z mnoha renomovaných značek
  • Realizace pokládky plovoucí podlahy
  • Odborný servis
  • Veškeré dokončovací práce

Laminátová i dřevěná plovoucí podlaha od BYTEXPERT 

Kvalitní laminátové i dřevěné plovoucí podlahy od značek Fatra, FloorForever či Tarkett se vyznačují dlouhou životností, odolností a širokou škálou barevných odstínů, spojovacích i krajových lišt, koncovek i spojek. Jejich údržba je velmi snadná a v interiéru zaujmou na první pohled.

Laminátové plovoucí podlahy se hodí všude tam, kde budou vystaveny nástrahám každodenního života. Díky své pevné struktuře dobře odolávají nárazům i úderům, tlumí hluk a jsou velmi snadné na údržbu.

Dřevěné plovoucí podlahy mají velmi nadčasový vzhled, jsou běžně ošetřeny lakem nebo olejem, díky čemuž vám takto ošetřená plovoucí podlaha vydrží dlouhé roky bez poškrábání a viditelných znaků opotřebení.

Plovoucí podlahy od těch nejlepších řemeslníků z BYTEXPERT můžete mít teď i vy! Stačí jednoduše zaslat poptávku pomocí on-line formuláře, telefonu nebo emailu a naši pracovníci si s vámi domluví schůzku, na které proběhne vyměření prostoru, ve kterém byste si přáli realizovat pokládku nové plovoucí podlahy. Prohlédnout si můžete také další služby, které firma BYTEXPERT nabízí a využít kompletní rekonstrukci bytu nebo domu i s novými plovoucími podlahami.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..