Sauna jako dárek pro manželku a překvapení zároveň

Máte rádi, když věci šlapou přesně tak, jak mají? Já taky. A proto mě mrzí, že je skoro nemožné naplánovat jakoukoliv větší akci tak, aby se o ní obdarovaný nedozvěděl dřív, než je třeba. Například taková finská sauna. Umíte si představit, že ráno odejdete do práce a večer už na vás bude čekat zbrusu nové zázemí pro relaxaci?

Venkovní sauna je samozřejmě na provedení o něco náročnější, ale v případě té interiérové nejde zase o tak nesplnitelný požadavek. Musíte jen objednávat v dostatečném předstihu. Například firma Dyntar dokáže vaši objednávku realizovat do osmi týdnů a u vás doma se nedrží více než pár hodin.

Česká kvalita na míru

Pokud máte v plánu něco takového, je jasné, že se nemůžete spoléhat na finské nebo venkovní sauny od nejrůznějších zahraničních dodavatelů, produkované ve velkých sériích. Naopak – do svěřeného prostoru dokonale a bezchybně zapadne takové vybavení, které se mu už předem přizpůsobilo.

A přesně takhle to Dyntar dělá. S on-line objednávkou si nevystačíte, brzy vás navštíví i kompetentní pracovník, jež vám vše propočítá  a zaměří přímo na místě. Ale pozor, stále ještě nic neplatíte. Konzultace jsou zdarma. Těšit se můžete i na 3D vizualizaci návrhu a zohlednění vašich estetických nebo funkčních preferencí. Já například nedám dopustit na pěkně pohodlně prohnuté lehátko na lenošení po práci a vůbec to nebyl problém, jak to někdy u finské sauny bývá.

Ráno sauna dorazí a večer si ji už můžete užít

Ano, přesně takhle to funguje, zvlášť když dáte firmě předem vědět, jak delikátní událost chystáte. Manželka byla úplně unešená. Saunu si přála už dlouho, ale protože u nás doma nikdy nezahlédla ani jednoho technika, nenapadlo ji, že ji může dostat už k letošním narozeninám.

A proč bych sauny Dyntar doporučil i vám? Jak říkám – jsou české. Zdarma máte nejenom vytvoření návrhu a zaměření na místě, ale také dopravu a montáž. Dveře se zavírají na magnety, takže jsou absolutně bezpečné. Jejich konstrukce pak nijak nezasahuje do objektu, takže si je můžete pořídit kamkoliv – třeba i do paneláku! A kde se podívat na podrobnosti? Přímo na Dyntar.cz.

Sauna jako dárek pro manželku a překvapení zároveň

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..