Úspornost LED doplňků do auta

Hledáte nové cesty, jak snížit náklady na provoz i spotřebu paliva vašeho automobilu? Řešením mohou být LED diody, které přímo nahradí stávající světla ve vašem voze. Výměna LED světel je snadná a navíc autu dodá originální vzhled pomocí jasného bílého světla.

Denní LED světla

S výměnou světel ve vašem automobilu můžete začít u denních světel. K tomu, aby se vlákno klasické žárovky rozžhavilo je zapotřebí velkého množství energie. Společně s koncovými, obrysovými a brzdovými světly tedy na běžné denní svícení auto spotřebuje asi 200 wattů. Pří účinnosti spalovacího motoru a alternátoru okolo 35 % potřebujeme, aby se z paliva uvolnilo až 1800 watt. Jelikož mají denní LED světla do auta až 60x menší spotřebu energie, dostáváme se na 30 watt. Spotřeba energie je tak rapidně menší a životnost diod je tak velmi vysoká, LED denní světla tak znamenají značný přínos.

LED interiérová světla

K osvětlení kufru, interiéru i dveří automobilu můžete využít LED interiérová světla, která jsou vhodná jak pro osobní automobily, tak i pro nákladní vozidla. LED světla dodají interiéru styl a vysoce svítivé bílé, jasné světlo. Výměnu světel můžete provést i u zrcátek. Firma Levně a dobře nabízí LED interiérová světla pro každou značku automobilu, vybrat si tedy můžete taková LED interiérová světla, která se hodí právě pro vaše auto.

LED logo projektory 

Oblíbenými LED doplňky do auta jsou i LED logo projektory,  zobrazující po otevření dveří logo automobilky na zem. I v tomto případě je energetická náročnost na LED logo projektory velmi nízká, je zajištěno minimální zahřívání, vysoká životnost a extrémní světelný výstup. LED logo projektory mají velmi originální design a jejich montáž na spodní část automobilu je snadná. Viditelnost loga je samozřejmě vyšší při snížené intenzitě okolního osvětlení.

LED doplňky do vašeho automobilu jsou energeticky velmi málo náročnou možností, jak ušetřit na provozu vašeho automobilu. Navíc získáte osvětlení s vysokou životností a efektní jasné bílé světlo pro váš vůz. Už nepřemýšlejte o přestavbě světel a jděte do toho.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..