Současný hit: tetované rukávy

Herco / Pixabay

Kdo si přeje rozsáhlejší tetování a nemá odvahu podstoupit skutečnou tetovací proceduru, může se obrátit na produkty pro dočasné tetování. Kromě různých mini tetovaček se staly populární i tetované rukávy, které vám velice snadno udělají úplně nový háv vaší ruky, nebo obou, jestliže si tento styl oblíbíte.

Tetované rukávy se mohou stát zcela originálním dárkem pro vaše přátele, muže, partnery, ale dopřát si je mohou i odvážné a drsné ženy. Tetované rukávy se jednoduše navléknou a brzy můžete oslnit zcela novou vizáží a vyzkoušíte si na vlastní kůži, jaké to je mít populární tetování přímo na svém těle.

Co vlastně jsou tetované rukávy?

Jedná se o speciální textilní návleky na ruku, které byly vyrobeny takovým způsobem, aby co nejlépe ladily s lidskou kůži. Návleky zároveň zdobí různé tattoo motivy, takže společně vytváří dokonalou iluzi tetování. Rukávy tetovací jsou dostatečně elastické, aby si je mohl navléknout každý zájemce bez ohledu na věk a proporce své postavy.

O popularitě tetovaných rukávů hovoří jejich používaní v mnohých známých seriálech. Zahlédnout jste je mohli v Útěku z vězení, dále v seriálech Chuck, Veronica Mars nebo Harry Potter. Je třeba si uvědomit, že tetované rukávy se dnes nepoužívají na nějaké strašidelné párty nebo na maškarní, jde o zcela módní věc a originální záležitost. Filmové celebrity se nezdráhají používat tyto doplňky i v soukromí – mimo filmovou sezónu.

Tetované rukávy právem náleží mezi módní doplňky, kterými můžete oslnit. Najednou se z vás stane drsňák nebo drsňačka. Motiv si zvolíte takový, jaký je vám nejbližší. Kvalitní tetované rukávy jsou dostatečně prodyšné, užijete je při běžném nošení, ale i při sportu. Umí dokonce ochránit vaši kůži proti UV záření. A když vás tetovaný rukáv přestane bavit, jednoduše ho svléknete a vyměníte za jiný motiv…

Mohlo by se vám líbit...