Nadělte si pod stromeček dokonalou masáž

giuseppeblu / Pixabay

Vánoce jsou za dveřmi a většina z nás se tak pomalu dostává do víru příprav. Uklízíme, pečeme a kupujeme dárky. Při tom všem shonu bychom však neměli zapomenout také sami na sebe. Udělejte letošní Vánoce výjimečnými a obdarujte i sami sebe. Naším tipem pro váš vlastní dárek jsou Lázně Jupiter.

Potřebujete relax? Volte Jupiter

Každý den se vracíte utahaní z práce, ale místo klidu vás čekají úkoly s dětmi a večeře pro celou rodinu? Taky si dennodenně říkáte, že byste potřebovali chvilku relaxu a odpočinku? Pak byste si ho měli letos dopřát. Navíc Vánoce se blíží a s nimi přichází skvělá možnost, jak si dopřát něco výjimečného. Proto pro vás máme inspiraci na vánoční dárek, který byste si měli nadělit pod stromeček. Tou inspirací jsou Lázně Jupiter, kde můžete vyzkoušet nespočet relaxačních a zdravotních programů. A náš tip: Vyzkoušejte masáže Hammanm.

Vánoční balíček pro vás

Pokud vás náš nápad zaujal, pak navštivte Lázně Jupiter a vyberte si SPA balíček podle vlastní volby právě pro vás. Vánoční lázeňské poukazy navíc disponují mnohými výhodami. V první řadě jsou k dispozici už nyní a seženete je za zvýhodněnou cenu. K vánočnímu balíčku v hodnotě 2 000 Kč například získáte mimořádnou 50% slevu. To znamená, že na balíčku tak ušetříte 1 001 Kč. Aby toho nebylo málo, získáte i speciální BONUS 500 Kč, což znamená, že výsledná výše zvýhodnění je 1 501 Kč.

Kromě mimořádné slevy však můžete získat i množstevní slevu. Při odběru 5 kusů vánočních dárkových poukazů získáte jeden z vánočních poukazů v hodnotě 2 500 Kč zdarma. Můžete tak obdarovat celou rodinu a navíc i sami sebe anebo si nechat všechny poukazy pro sebe a užívat si tak v průběhu celého roku. Vánoční poukazy totiž můžete uplatit až 1 rok od data zakoupení. A nabídka je vskutku pestrá. Jupiter pro vás má mnoho masážních (nabídka lymfatických programů) či wellness programů. Toužíte-li například po štíhlejší postavě, pak máte na výběr liposukce.

Tak neváhejte a nadělte si pohodové a výjimečné Vánoce.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..