Kdo vás naučí anglicky? Presto!

skeeze / Pixabay

„Bez jazyků to nejde,“ říkali mi rodiče i učitelé, když jsem byla malá. Tenkrát jsem cizí jazyky neměla ráda. A dnes? Dnes je ze mě pracující žena, která narazila na to, že bez jazyků to skutečně nejde. Jenže co teď? Do školy mě už zpátky nevezmou. Sama doma se to nenaučím a nikdo ze známých mě učit nechce. Jak se mám naučit anglicky?

Taky jste už zažili ten nepříjemný okamžik prozření, že nakonec se tu angličtinu budete muset naučit? Taky už jste se sami sebe ptali, jak to udělat? Pak se ptát přestaňte. Přestaňte dumat a jako já zamiřte do jazykové školy Presto.

Jde to i anglicky

Jazyková škola Presto je tou nejlepší volbou. Jedná se o nejkvalitnější jazykovou školu v Praze, kterou najdete Na Příkopě 31 či na internetových stránkách presto-skola.cz. To, že je skutečně nejlepší, vím ze své vlastní zkušenosti. Můžu vám totiž říct, že pokud dokáže někdo naučit mě, člověka s jazykem přikovaným k češtině, dokáže takový člověk naučit i vás.

A je jedno, jestli se chcete anglicky učit, protože hodiny ve škole jste prospali, nebo do školy stále chodíte, ale paní učitelce jste doposud nepřišli na chuť. Je jedno, jestli jedete na pracovní cestu, na dovolenou nebo se jen chcete zabavit a cítit se dobře.

Jak se můžete učit?

S jazykovou školou se můžete angličtinu učit sami pro své soukromé potřeby či pro dobrý pocit, nebo na lekce můžete vzít celou vaši firmu. Presto totiž zajišťuje jazykové kurzy jak pro veřejnost, tak i pro firmy. Jejich výuka probíhá v podobě semestrálních kurzů či přípravných kurzů k mezinárodním zkouškám. Volit můžete i letní intenzivní a víkendové kurzy, individuální výuku jazyků či dokonce výuku angličtiny přes Skype. A navíc jsou poskytovány i online kurzy angličtiny.

S Presto se však nemusíte učit jen anglicky. Volit můžete i jakýkoli jiný jazyk, jež najdete v své nabídce. Při výuce dbá jazyková škola na osobní přístup a rychlý pokrok.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..