Naučte se hrát na kytaru třeba hned díky on-line kurzu

I když se už dnes většina populárních songů line z reproduktorů, staré dobré hudební nástroje mají stále ještě něco do sebe. A to zejména ty, které vám dovolí hrát i zpívat zároveň – tedy pokud o to budete stát.

Prim v tomto oboru hraje stále ještě kytara. Jde o poměrně snadno sehnatelné zboží, které vás při bazarovém nákupu potěší i velmi nízkou cenou. Ovšem pokud se chcete naučit skutečně hrát, pak si už s „použitým“ zbožím alias nejrůznějšími online návody zkrátka nevystačíte.

Základní akordy na kytaru – víte, na čem je zahrát?

Stačí pět minut u internetu a základní akordy na kytaru najdete raz dva. Ovšem o tom, na jaké je vydrnkávat struny, vám už tyto návody příliš neprozradí. Pojďme si tedy udělat takovou malou rekapitulaci:

  • Nylonové struny se hodí zejména pro začátečníky, kteří plánují hrát a trénovat často. Nejsou příliš tvrdé, takže vás nerozbolí bříška prstů.
  • Kovové struny dávají nástroji ostřejší zvuk, je však nutné si na ně zvykat pomalu, jinak hrozí mozoly a odřeniny.

A pozornost věnujte také číslu, jež je u strun uvedeno. Platí, že čím vyšší číslo, tím větší tloušťka a tvrdost.

Pokročilé akordy na kytaru a jak na ně

Vždy je lepší začít se učit akordy, než pracně vydrnkávat noty. Díky tomu za krátký čas zvládnete i pokročilé akordy na kytaru. Snadno se k nim dostanete i ve chvíli, kdy vám nejde o hraní na profesionální úrovni, ale opravdu a jen o hudební zábavu. I těchto pár jednoduchých hmatů však dokáže kamarády nebo kolegy v práci patřičně ohromit.

Kytarové online kurzy vám pomohou nejenom v začátcích

Nemáte čas někam dojíždět, a proto hledáte kytarové online kurzy? Máme pro vás takové, s nimiž si doopravdy zahrajete už od první lekce. Na kurzyazazitkyonline.cz se budete od začátku učit formou jednoduchých známých písniček. Budete se divit, ale často stačí zahrát jen dva nebo tři akordy a plnohodnotný hudební zážitek je na světě. Stačí kliknout a naučit se hrát na kytaru třeba hned!

Naučte se hrát na kytaru třeba hned díky on-line kurzu

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..