Špičková péče pro váš chrup v ordinaci Kvalident

DarkoStojanovic / Pixabay

Hledáte tu nejlepší péči pro svá ústa, která bude bez výjimek respektovat vaše přání, zdravotní stav či třeba fobii ze zubařského křesla? Pak máme po vás skvělý tip. V soukromé ordinaci Kvalident na Praze 2, specializované na zubní implantologii, mají stále volná místa pro všechny, kteří pro sebe a své děti chtějí skutečně špičkovou péči.

Už nemusíte přemlouvat svého zubaře, aby vzal vaše dítko pod ochranná křídla, nebo jezdit s každým bolavým zoubkem na pohotovost. Zubní ordinace Kvalident uvítá pacienty každého věku, v rámci akce mají dokonce děti svou první preventivní prohlídku zdarma!

Široká nabídka služeb pro všechny

Na jednom místě vám nyní špičkový zubař poskytne vše: přes zubní ambulanci a standardní úkony v rámci prevence, až po zubní chirurgii, protetiku a především dentální implantologii. Dopřát si můžete třeba cenově příznivé švýcarské zubní implantáty Camlog a Conelog, ale i výrobky od izraelských specialistů Alpha-Bio, precizní švédské modely Nobel Biocare či produkty od uznávané švýcarské značky Straumann.

Dokonalá péče od A až do Zet

Stejně důležitý jako samotný výběr implantátů je však i postup, který zubař pro jejich uložení do úst použije. Kvalident pracuje například s postupy speciální navigované chirurgie. Díky 3D tisku je nejdříve podle CT snímků vyrobena speciální operační šablona, která dopomůže každému implantátu přesně dosednout na správné místo. Právě maximální přesnost při implantaci pomáhá předcházet nepříjemným komplikacím v podobě poranění cév či nervů, která zbytečné komplikují následnou rekonvalescenci a mohou dokonce ohrozit výdrž samotného implantátu!

Ať už hledáte spolehlivého zubaře pro pečlivé preventivní prohlídky nebo trpíte nějakým specifickým problémem, jenž se bez odborného zásahu zkrátka neobejde, určitě vyzkoušejte služby soukromé zubní ordinace Kvalident na Praze 2. Důvěra k odborníkovi a útulné zázemí pracoviště jsou spolu s vaší každodenní péčí tou nejlepší cestou ke zdravému a krásnému chrupu. Nezapomínejte na to!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..