Golfové ponožky

jackmac34 / Pixabay

Měkké a přesto pevné. Od golfových ponožek byste měli očekávat mnohem více, než si myslíte. Abyste se mohli plně soustředit na hru, musí být každý kus vašeho golfového oblečení  pohodlný a dobře padnoucí. Stejně tak to mají i golfové ponožky. Nevíte, jak vybrat ty správné golfové ponožky? Inspirujte se tipy a triky od DIGITALGOLF!

Kvalitní golfové ponožky

Jako veškeré golfové oblečení, i kvalitní golfové ponožky hráč velmi ocení, zejména pokud jsou vyrobeny z funkčního materiálu. Ten zajistí pocit sucha a příjemné nošení.

Kvalitní golfové ponožky by  měly být rozhodně prodyšné. Ať už golf hrajete v létě či v chladnějším počasí, je potřeba, aby materiál, ze kterého jsou golfové ponožky vyrobeny, odváděl vlhkost od pokožky, čímž vám zpříjemní pocit ze hry a poskytne bezpečí a komfort. Golfové ponožky na sobě mají zpevněné části, které ponožku na noze dobře udrží. Aby se vám noha v golfových botách  zbytečně nehýbala, zajistí protiskluzové plochy na golfových ponožkách, které jsou většinou umístěny na patě a pod prsty. O celkový komfort golfových ponožek se pak postará polstrování a jemné švy, které vás na pokožce nohou nebudou nijak tlačit.

Délku golfových ponožek si může každý hráč určit sám. Mezi oblíbené modely nízkých golfových ponožek na DIGITALGOLF patří golfové ponožky od světových značek Adidas, FootJoy, Hugo Boss nebo golfové ponožky Calvin Klein.

Vyšší golfové ponožky jsou vhodné pro chladnější počasí díky dobré ochraně kotníku, využít se samozřejmě dají i v létě. Mezi modely vyšších golfových ponožek od značek  FootJoy nebo Hugo Boss.

Dámské golfové ponožky 

Dámské golfové ponožky splňují veškeré atributy jako pánské golfové ponožky, splňují také požadavky žen, velmi náročných na design svého golfového oblečení. Dámské golfové ponožky si můžete na DIGITALGOLF vybrat v různých barvách tak, aby ladily s barvou vašeho golfového outfitu. I ženy mají možnost volby mezi nízkými a vysokými golfovými ponožkami. Dámské golfové ponožky jsou velmi pohodlné a  skvěle se přizpůsobí nohám díky strečovému materiálu se zesílenými patami.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..