Hledáte ideální chalupu, dům či byt? Prohlédněte si je on-line!

Life-Of-Pix / Pixabay

O tom, jaké triky prodejci často používají, aby zájemce o nabízené nemovitosti co nejvíce zmátli, jste už jistě četli nejmíň tisíckrát! Je tedy na čase, aby jim někdo konečně vzal vítr z plachet, a to tím nejjednodušším způsobem. To, co fotografie často zakryjí, totiž videoprezentace vašim očím rozhodně nenechá uniknout!

Častý problém při nákupu nových bytů? Špatné rozvržení místností

Hledáte třeba nové byty v Ostravě? Z rozměrů jednotlivých místností ani umně naaranžovaných fotografií tento problém často nepoznáte. Domnělá část ložnice zachycená na obrázku tak snadno může být místností celou a malé dveře na balkon si díky vhodně zvolenému úhlu záběru přidají pěkných pár centimetrů! Je navíc prokázáno, že přímo na místě mnohé nedostatky „omluvíte“ o poznání snadněji, než v klidu domova bez vlezlého realitního agenta za zády.

Proto raději vsaďte na byty na prodej Ostrava-Poruba s videoprezentací – nemusíte ani vstát ze svého křesla a okamžitě se dozvíte vše potřebné.

Když chcete bydlet opravdu hned

Bydlení v bytech není pro každého, novostavby však bývají drahé a kompletní bydlení na klíč zabere zase několik měsíců, které mnohdy nemáte. Pokud tedy potřebujete bydlet prakticky okamžitě, vsaďte raději na nízkoenergetické domy na klíč už hotové a vybavené, připravené přímo k nastěhování. Díky jejich koncepci často za platby energií ušetříte téměř tolik, kolik vás budou stát splátky hypotéky.

A pokud byste okolo sebe potřebovali více přírody, i když aktuálně volných peněz příliš nezbývá, vyberte si jako bonus levný pronájem chaty a chalupy kdekoliv po ČR. A na co se přitom ptát? Kromě standardního vybavení si zjistěte i takové „maličkosti“, jako je „obecní klidová vyhláška“ (aby vás ráno nebudil hluk zahradních sekaček z okolí) nebo panující sousedské vztahy. Jedině tak si budete jistí, že si své zasloužené volno užijete opravdu se vším všudy a bez nepříjemných zádrhelů.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..