Jak stylově vyzdobit byt, dům či zahradu pro vánoční čas

Za chvíli jsou zde Vánoce a je na čase řešit, jaká výzdoba u vás doma bude letos. Pokud je pro vás zdobení domu noční můrou, věřte, že tento článek to změní. Poradíme vám několik fíglů a typů, jak vyzdobit byt, dům nebo dokonce i zahradu, tak aby vám výzdobu každý záviděl.

1.      Musíte myslet na barvy a velikost zdobeného prostoru

V první řadě je důležité, aby se výzdoba netloukla s ostatními prvky u vás doma. Je tedy dobré nekombinovat až příliš mnoho barev, koneckonců se říká, že v jednoduchosti je krása a to je pravda. Pokud už chcete barevné Vánoce, doporučujeme používat takovou výzdobu, která má barvy již namixované a na vás je jen to ji rozvěsit. Tudíž není dobré vánoční osvětlení a kombinovat je, ale raději si koupit rovnou barevný řetěz.

Důležité je také to, aby zdobený prostor nebyl přeplácaný nebo naopak moc prázdný. V malém bytě, jako je například garsonka nebo něco podobného, doporučujeme spíše decentnější výzdobu. Tím myslíme například nějakou pěknou vánoční dekoraci na poličku, vánoční povlak na polštář a doladit to překrásným světelným deštěm či sítí do vašeho okna. K tomu všemu přidáte ještě stromeček a máte překrásnou výzdobu. Ve velkém domě se naopak může stát, že budete mít prázdné stěny. Ty se dají také skvěle doplnit již zmíněnou světelnou sítí a na krbovou římsu doporučujeme nějaký pěkný led řetěz, který by měl ladit k vašemu stromku.

2.      Světelné dekorace jsou krásné, ale pozor na spotřebu!

Pokud jste milovníkem světelných dekorací, měli byste vědět, že jejich spotřeba může být až příliš vysoká. Proto přinášíme také jednu radu, LED vánoční osvětlení a dekorace vám spotřebu podstatně sníží. Vánoční světelné dekorace jsou velice oblíbené díky tomu, že jsou výkonné a přitom levné, úspora se vám rozhodně sníží. Navíc se LED dekorace vyrábějí i pro venkovní použití, kde kolikrát světýlka svítí celou noc a spotřeba tak může být dosti vysoká. Venkovní dekorace doporučujeme si pořizovat se solárním spínačem, který vám světýlka automaticky vypne a zapne podle světla, díky čemuž také spoříte.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..