Jak poznat opravdu dobrou advokátní kancelář?

qimono / Pixabay

Je to jednoduché. Měla by mít co nejširší záběr služeb. Klasifikace práva je totiž velmi rozmanitá. Existuje právo občanské, obchodní, stavební, rodinné, ústavní, pracovní, trestní nebo třeba správní. Není vždy jednoduché zařadit váš požadavek do jediné kolonky a leckdy to ani není možné, protože určité aspekty případu nalinkované kolonky snadno přesahují.

Důležité je proto vybrat advokátní kancelář Praha, která rozumí opravdu všemu a nebude se bát bojovat za vás a za vaše práva. Řešíte dědictví, potřebujete služby obhajoby v trestním právu nebo si nevíte rady s rozvodem a přidělením dětí do péče? Odborníci jsou tu právě od toho, aby veškeré potíže vyřešili za vás.

Advokátů v ČR přibývá, ne všichni jsou ale stejně dobří

Jak poznat specialistu v oboru? Rozhodně podle dlouholeté praxe a vysoké úspěšnosti během soudních stání. Advokát Praha JUDr. Zdeněk Koschin a jeho tým mezi takové rozhodně patří. Vyhledáte-li právě jeho služby, získáte kompletní servis pro soukromé osoby i podnikatelské subjekty.

A jeho doménou není jen české právo, působí i na Slovensku, takže u něj mají dveře otevřené i klienti našich sousedů. Advokátní praxe se v jeho rodině doslova dědí. Už prapraděd JUDr. Zdeňka Koschina, Josef rytíř Koschin z Freudenhofu zastával úřad presidenta Obchodního soudu v Praze a nosil zároveň i titul rytíř císařského Řádu Železné koruny. A pokud bychom se podívali na kompletní rodokmen rodiny Koschinů (který je mimochodem ke stažení i na jejich webových stránkách), našli bychom celou řadu jeho dalších úspěšných následovníků.

Povědomí o právu a jeho vymáhání je v této rodině předáváno kontinuálně a každá generace je obohacena o zkušenosti generací předchozích. Nemusíte se bát požádat je i o zastoupení před Evropským soudem pro lidská práva a podobnými institucemi. Právo je totiž vždycky jen jedno. Zbývá se jen postarat o to, aby vždy stálo na vaší straně.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..