Koupě a prodej nemovitosti je nyní jednodušší a přehlednější než kdy dřív

paulbr75 / Pixabay

Pokud hledáte bezpečnou možnost, jak koupit či prodat nemovitost, a už vás nebaví utrácet za „bezplatnou inzerci“ nebo stále dokola jednat s neodbytnými makléři, pak by vás mohl zaujmout nový projekt Komerční banky.

Nový realitní portál CINCINK má něco pro každého. Množství rad a tipů, ale i prostor pro vaše inzeráty nabídne zcela zdarma. A pokud budete chtít svou snahu podpořit i kvalitními placenými službami, pak si můžete vybrat z velmi širokého portfolia. Nabídky na profesionální nafocení bytu, 3D plánek nemovitosti či vizualizace interiéru už asi nikoho nepřekvapí. A právě proto mají pro vás tyhle stránky i něco navíc.

Chcete nabídnout svou nemovitost k prodeji?

První a nejdůležitější otázkou zůstává: „Za kolik?“ Nepotřebujete posudky za desítky tisíc, bohatě vám postačí ty orientační odhad ceny nemovitosti za pár stokorun. Na CINCINK zaplatíte konkrétně ty stokoruny dvě – a stačí k tomu málo. Žádná osobní návštěva, jen dobré fotografie nemovitosti, její popis a lokalita. Nedostanete sice profesionální posudek, jenž lze použít k právním účelům, ale pro první kroky vám bohatě postačí. Už od počátku tak budete svůj prodej začínat s reálnou cenou, mající opravdu velkou šanci na úspěch.

Přemýšlíte nad hypotékou?

Pak si ze všeho nejdříve ověřte, na jak vysoký úvěr ve vašem případě lze dosáhnout. Pomůže vám hypoteční kalkulačka online a další dobré rady. Zvolte si délku splatnosti, dejte dohromady všechny finance z vlastních zdrojů, zamyslete se nad délkou fixace a nechte si vše spočítat. Následně si na stránkách můžete vyhledat přesně takovou nemovitost, která vám bude vyhovovat. Portál, staví na dlouholetých zkušenostech Komerční banky, takže pro své potřeby získáte mnohem víc, než jen nicneříkající „noname“ odhad z internetu.

Opravdu víte, co podepisujete?

Věděli jste, že až 40 % smluv z oblasti nákupu a prodeje nemovitostí straní více jejich navrhovateli? Nenechte se vtáhnout do mnohaletých sporů a raději využijte právní služby, jež vám pomohou doplnit a upravit vzorové dokumenty z internetu přesně na míru nebo zrevidovat smlouvu, jíž vám navrhla protistrana. Už žádné nejasné formulace a soudní tahanice.

Jak nepřijít o své peníze? Chtějte garanci

Vše už máte podepsáno a už vám zbývá pouze přepsat nemovitost a převést peníze? Neriskujte a potřebnou částku složte okamžitě na účet profesionálovi. Tato služba se jmenuje úschova peněz a garantuje vám, že mnohdy vysoké finanční částky nedojdou k příjemci dříve, než se uskuteční přepis nemovitosti (který se bohužel čas od času neobejde bez potíží).

Ovšem těmito službami nabídka portálu CINCINK zdaleka nekončí. Vsadit můžete třeba i na profi textaci prodejního inzerátu, technickou inspekci nemovitosti, služby daňového poradce apod. Vyzkoušejte a uvidíte sami.

Jak nepřijít o své peníze? Chtějte garanci

Jak nepřijít o své peníze? Chtějte garanci

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..