Současná doba investicím do zlata svědčí

Dnešní svět je velmi nestálý a nepředvídatelný. I proto ztrácí mnoho někdejších oblíbených investic na síle. Kde jsou dnes nákupy nemovitostí či obrazů za účelem pozdějšího zvýšení hodnoty… Mizí v propadlišti dějin spolu s nešťastníky, kteří je zrealizovali.

A kde tedy uložit majetek, určený k výhodnému zhodnocení? Volte bezpečné investice, z nichž se stále na špici oblíbenosti i návratnosti drží jednoznačně zlato. Dokáže si zachovat svou cenu i v té největší krizi a nikdy vás nenechá na holičkách.

Rozhlédněte se po českém trhu a najděte vhodného partnera

I letmý pohled do specializovaných obchodů nám prozrazuje, že žádné „české“ zlato k dispozici jednoduše nemáme. Nevlastníme rafinerie ani mincovny, jež by se výrobou zlatých slitků přímo zabývaly. Ovšem mincovna vám nabízí jinou prověřenou možnost – ty nejlepší produkty od švýcarských rafinérií Argor Heraeus a P.A.M.P.

Jejich zdroj je prověřený, do ČR se totiž dováží ve spolupráci s dceřinou společností rakouské centrální banky. Jde o naprostou jistotu v této oblasti, poskytující záruky původu i ryzosti. Jde o skvělé investiční zlato, přístupné opravdu komukoli. Vždyť na trhu jsou zlaté slitky už od váhy jednoho gramu, takže si na své přijdou nejenom velcí investoři, ale také drobní střadatelé.

Měli byste vědět, že žádná česká mincovna investiční zlato v podobě zlatých slitků nevyrábí.

Proč vsadit právě na zlato? Faktorů je mnoho

Tím prvním je určitě snadná skladnost a mobilita. Lze ho přemístit kamkoliv, co můžeme např. o nemovitostech říct jen opravdu stěží. Nezničí ho žádné katastrofy a když na to přijde, můžete si zlaté cihličky vystavit doma a kochat se pohledem na svou sbírku.

A abychom nezapomněli, prodává se i vykupuje bez DPH. A kde si snadno prověřit jeho aktuální cenu? Na stránkách www.zlate-mince.cz. Jde zároveň i o e-shop, jehož prostřednictvím snadno nakoupíte zlato z pohodlí domova. A to se zárukou rychlosti a diskrétnosti za všech okolností. Dopřejte svému majetku spolehlivé uložení ještě dnes!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..