Ideální úklid pro kancelář? Víme, na jaké body se zaměřit

Uklizené pracovní prostory jsou jednou z nejlepších vizitek každé firmy. Ne vždy však externí pracovníci odvádějí takové služby, jaké je třeba. Poradíme vám, jak se nenapálit, až budete podobné služby znovu poptávat.

Ten správný úklid kanceláří by měl především kopírovat vaše aktuální potřeby. Hledejte proto společnost, která kromě každodenního a pravidelného úklidu nabízí také ten nárazový a generální, speciální úklidové práce, a pokud možno také vyčištění venkovních ploch.

Pravidelný úklid je základ

A nezáleží na tom, zda si přejte kanceláře uklízet každý den, nebo vám podobná služba stačí 3-4× do týdne. Jinou frekvenci samozřejmě vyžadují prostory pro přijímání klientů a jinou čistě soukromé kanceláře pro vaše pracovníky. Na tom všem by rozhodně neměl být problém se domluvit.

A co všechno by měl takový úklid firmy obnášet? Pohlídejte si několik důležitých bodů:

  • mytí oken vč. čištění žaluzií,
  • čištění koberců, luxování, mytí podlah,
  • vynášení odpadků,
  • umývání nádobí,
  • praní závěsů a výměna ubrusů,
  • úklid a údržba sociálních zařízení,
  • péče o nábytek a veškeré zařízení kanceláře.

A vámi zvolení odborníci by samozřejmě měli umět zajistit i takové „chuťovky“, jako je úklid např. po malování nebo velké renovaci. A to nejlépe na zavolání, protože pokazit se může kdykoliv cokoliv.

Na co ještě dbát? Rozhodně na ekologii

Už dávno není pravda, že ekologický firemní úklid musí být drahý, ve skutečnosti je to přesně naopak. Použití moderních technologií dokáže téměř zcela nahradit agresivní chemické prostředky. Dobrým příkladem je vysokotlaké čištění studenou či teplou vodou. Odstraní i odolnou špínu a přitom je opravdu maximálně šetrné.

Podívejte se, jak to vypadá v podání profesionálů z firmy DELTA SERVIS, působící na našem trhu už od roku 1991. Její služby mohou využít zejména zákazníci v Olomouci a jejím okolí. A k mání je nejenom úklid pro firmy, ale také pro domácnosti. Pochlubit se může i skvělými referencemi. Mezi spokojenými klienty totiž nechybí České dráhy nebo třeba Tesco.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..