Řasenky – pomocnice pro prodloužení řas a zvětšení objemu i pro citlivé oči

Woman Bride Smile Make Up  - photojone / Pixabay
photojone / Pixabay

Dnešní móda si nejvíce ze všeho žádá řasenky s inovativním složením, které značným způsobem zjednodušuje líčení. Typickým zástupcem této skupiny jsou například řasenky s polymery, takovéto látky totiž perfektně zvládnou zesílení objemu Vašich řas.

Nezůstávejte jen u černé a ozkoušejte i jiné barvy

V dnešní době se nemusíte upínat jen na klasické černé řasenky, k dispozici je široká škála barev, mezi kterými jsou nejpopulárnější například odstíny modré, fialové, nebo i hnědé. Nevšední barvou řasenky můžete získat nejen efektní a křiklavý vzhled, ale správnou volbou také můžete podtrhnout barvu Vašich očí.

Řasenky i pro citlivé oči

V dnešní době již většina výrobců řasenek zohledňuje nejen samotné prodloužení řas a zvětšení objemu, na pořadí dne se dostávají také řasenky se složením, které je vhodné i pro citlivé oči. Některé řasenky jsou nejen šetrné, ale dokážou dokonce i stimulovat růst řas pomocí speciální výživy. Takovéto řasenky obsahují látky jako biotin, peptidy a taktéž vitamín B5. Výživu řas však dokážou také podpořit i vitamíny E a B. Řasenky v ideálním případě mohou obsahovat i zajišťující látky, které zajišťují to, že řasy jsou po nalíčení nejen delší a objemnější, ale také dokonale oddělené. Pokud tedy využíváte řasenku se zajišťujícími látkami, nemusíte po aplikaci barev na řasy používat ještě kartáčky, které jinak jednotlivé řasy oddělí.

V nabídce prodejců naleznete řasenky mnoha typů jako prodlužující, zhušťující, sérum, voděodolné či 2v1 (prodlužující a zhušťující) řasenky.

Když řasenku, tak kvalitní

Na internetovém obchodě www.licenispina.cz jsou pro Vás k dostání klasika, ale také novinky ohledně líčení. Na jednom místě naleznete produkty té nejvyšší kvality, samozřejmostí je vyjmenovat zákaznicemi osvědčené značky L‘Oreal, Rimmel, Gabriela Salvette, Astor, Lumene či Maybelline, ale k dostání je pochopitelně mnohem víc. Pokud také milujete husté, dlouhé a silné řasy a přitom chcete dostat kvalitu za přijatelnou cenu, navštivte nás.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..