Zdravý catering není oxymóron. Víme, kde se po něm poptat

Restaurant Chef Cook Food  - lapleiade / Pixabay
lapleiade / Pixabay

Je vaším snem Office catering, který by vám opravdu zachutnal, ovšem přitom stejným dílem vyhověl i zdravému životnímu stylu? Nechte si poradit a vsaďte na služby od expertů, kteří svému oboru opravdu rozumí.

Když se řekne cateringové služby, obvykle si vybavíme něco nepříliš zdravého. Takové rychlé občerstvení, schované pod hlavičkou „vyváženého přístupu k životu“, jenž víceméně spočívá v tom, že vám několikrát denně doručí jídlo až na pracoviště. Co na tom, že je ve hře obvykle bílé pečivo nebo nejrůznější polotovary…

Kam si zajít pro kvalitu? Zkuste online catering

To je vlastně firemní stravování, které si v požadované kvalitě jednoduše naklikáte přes internet. Okamžitě se tak můžete přesvědčit, jaké suroviny budou pro přípravu denního menu pro vaše zaměstnance použity. Například známý Catering Zdravě (Cateringzdrave.cz) vyřazuje ze svých produktů beze zbytku:

  • bílou mouku,
  • rafinovaný cukr,
  • sůl v nadměrném množství.

Přesto vám však nabídne po všech stránkách chutné a lákavě vypadající výrobky. K mání je i množství dostupných variant, určených pro osoby se specifickými stravovacími potřebami. K mání je tak třeba zdravý catering pro celiaky, vegany nebo milovníky raw pokrmů. Stačí si jen vybrat.

Na co se můžete těšit?

Určitě na žádná nezdravá jídla v trojobalu, klíčovým slovem je tentokrát fresh. Fresh saláty, smoothie nebo svačinky, složené ze zeleniny a celozrnného pečiva. Svému tělu tedy dodáte jen to, co doopravdy využije a potřebuje.

A jaká je catering cena? Záleží na tom, kterou variantu si vyberete. A samozřejmě i na dalších objednaných službách. Pohoštění si totiž lze zamluvit třeba i na firemní akce a rauty. Potěší vás i pestrá nabídka vhodných dekorací, anebo dokonale ekologické zero waste provedení, díky němuž nezatížíte naši planetu prakticky žádným odpadem. Více se dozvíte na stránkách Cateringzdrave.cz.

Chef Cook Cooking Seasoning  - jmexclusives / Pixabay

Zdravý catering není oxymóron. Víme, kde se po něm poptat

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..