Co by měl mít ten správný diář pro vytíženou ženu?

Také máte dojem, že vám až příliš často unikají některé důležité události jen proto, že jste na ně zkrátka zapomněla? Nepřišla jste na důležitou školní schůzku, v obchodě se opomněla zastavit pro nové cvičky na školní kroužek a ten dárek pro tatínka také ještě nemáte?

Možná by vám se vším tímto plánováním mohl pomoci šikovný diář. Ale takový, který obsahuje i něco navíc. Standardní plánovací diáře po dnech nebo týdnech jsou k mání na každém rohu, jak by tedy měl vypadat ten speciální, určený přesně pro vás? Měli bychom několik nápadů.

Školní, pracovní i osobní povinnosti na jednom místě

Jak by se vám líbilo vzít ten správný „poznámkový blok“ a zapsat si do něj všechno přehledně a přitom maximálně efektivně? Předvede vám to originální Mammadiář, který se právě vrací na náš trh ve zbrusu nové kolekci. Ta potěší každou ženu, která chce nechat vyniknout svému kreativnímu já. Design pro tento rok se totiž jmenuje Botanicus a k mání je hned ve čtyřech verzích:

  • Botanicus Blue,
  • Botanicus Pink,
  • Botanicus Yellow,
  • Botanicus Green.

Už na první pohled se vám zalíbí praktický čtvercový formát, který je mnohem skladnější a k vpisování důležitých údajů vstřícnější, než klasické obdélníkové diáře.

Kroužky, povinnosti i zábava

A co najdete u uvnitř? Samozřejmě klasický denní rozvrh. Ovšem také místo pro vepsání kroužků vašich ratolestí nebo třeba zabudovaný školní rozvrh, který stačí jen vyplnit. Nechybí kolonka pro rozvrhnutí dárků pro rodinu, ani místo na poznámky. Nejvíce však oceníte nejrůznější motivační citáty, které vám dokáží prozářit den i v té nejhorší situaci.

Můžete tak i díky jejich pomoci prožít celý rok v klidu a v pohodě. A kde tohoto praktického pomocníka pořídit? Doporučujeme hračkářství Praha Kouzelnehrackarstvi.cz, kde najednou zakoupíte vše potřebné pro sebe i své potomky. A to navíc za příznivou cenu a s rychlým dodáním.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..