Hledáte levné stěhování? Hledejte individuální přístup!

vikvarga / Pixabay

Mezi stěhováním studentské garsonky a kanceláří s mnoha bednami techniky a dokumentů je opravdu velký rozdíl. Hodinové sazby mnoha stěhovacích firem ho však v mnoha případech nezohledňují. Zbytečně pak platíte vysoké částky za něco, co vlastně vůbec nepotřebujete.

Stěhování PSS, s.r.o k celému konceptu přistupuje docela jinak. Už na začátku si volíte objem zakázky, a s ní i adekvátní stěhovací služby.

Stěhování non-stop a bez víkendových příplatků

Změna bydlení je časově náročná zejména po administrativní stránce. Ale jak zařídit stěhování levně a rychle, když se provozní doba mnoha firem nebezpečně shoduje s tou kancelářskou na úřadech a odpovědných institucích? Pro zkušené pracovníky z firmy Stěhování PSS, s.r.o nic z toho není problémem, přestěhují vás doslova non-stop a bez víkendových příplatků. Jen při nočním stěhování budete muset sáhnout o něco hlouběji do kapsy, ušetřený čas však za to rozhodně stojí.

Levné stěhování v Praze a na míru

A jak vypadá cenová nabídka? Variabilita velikosti vozového parku i přizpůsobení počtu pracovníků vás jistě přesvědčí:

  • Mám pouze pár věcí  – od 700 Kč/hod. V ceně je dodávka (11 m3) a 1 zkušený pracovník.
  • Stěhuji malý byt – od 800 Kč/hod. V ceně je dodávka (21 m3) a 2 zkušení pracovníci.
  • Chci přestěhovat firmu – od 1 100 Kč/hod. V ceně je náklaďák (37,5 m3) a 3 zkušení pracovníci.

Ale to není vše. Levné stěhování od Stěhování PSS, s.r.o zahrnuje i vysoké pojištění odpovědnosti (do výše 5 mil. Kč s platností po celé Evropě,) a podle potřeby také bezpečné uložení věcí v čistých a celodenně přístupných prostorách i stěhování těžkých břemen nad 100 kg.

Ve hře je i velké množství zkušeností –  stěhování bytů a firem tito profíci provádějí už od roku 2003. Zdarma k vám pošlou technika na obhlídku terénu a nic neplatíte ani za dopravu po Praze nebo výnos nábytku a dalšího nemovitého majetku až do 5. patra! Vyzkoušejte, jak snadné a bezstarostné může stěhování být, pokud ho svěříte do rukou na slovo vzatých odborníků!

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. dominik napsal:

    Začíná mi docházet, že stěhováci nejsou zase tak špatní :)Již mě to stěhování nebaví, takže příště si najmu nějakou tu firmu, dejme tomu třeba i tuto: http://stehovani-profigroup.cz/ 🙂 Hlavně aby měli pojištění a aby svoji práci uměli dobře 🙂

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..