Potřebujete půjčku před výplatou? Víme, kde to zvládnou už za pár desítek minut!

Freeimages9 / Pixabay

Překvapila vás složenka v obálce se zítřejší splatností, kterou pošta zkrátka zapomněla dodat včas? Potřebujete koupit nutné léky, ale výplata dorazí až pozítří? Pak se neobejdete bez krátkodobé finanční injekce ideálně v podobě nebankovní půjčky.

Pro ověřené nebankovní společnosti není žádným problémem ani taková výzva, jako je půjčka pro dlužníky nebo odeslání peněz na účet ještě týž den, v němž byla žádost schválena. Takže pokud potřebujete peníze opravu rychle, jděte tam, kde vám vyjdou vstříc i o víkendu.

Půjčka od COOL CREDIT (skoro) nikdy nespí

V moderní internetové době jsme zvyklí dostávat odpovědi na své žádosti obratem, přesto však mnoho bankovních i nebankovních poskytovatelů půjček o víkendech či o svátcích zkrátka nepracuje. A to může pro osoby, které aktuálně potřebují nějakou tu tisícikorunu, znamenat opravdu vážný problém.

Půjčka COOL CREDIT si však svých zákazníků váží a během své provozní doby vyřizuje veškeré požadavky opravdu rychle. Peníze vám dorazí do několika hodin, pokud máte účet u některé z těchto bank: FIO banka, Česká spořitelna, Moneta Bank, Raiffeisen bank a Komerční banka.

A provozní doba? Ta zkrátka nemá chybu:

  • Po – Pá: 7:00 – 19:00
  • So – Ne: 10:00 – 16:00

Stačí vyplnit jednoduchou žádost na internetových stránkách a šikovná nebankovní půjčka s výhodnými podmínkami může být vaše. COOL CREDIT se totiž snaží vycházet svým zákazníkům maximálně vstříc, nabízí tak komfortní prodloužení doby splatnosti i předčasné splacení půjčky zcela zdarma. Výši půjčky i dobu splatnosti si volíte sami podle svých aktuálních potřeb a platebních možností.

Jejich krátkodobé půjčky nevyžadují zástavu, ručitele ani zasílání jakéhokoliv poplatku předem (vyjma 1 Kč, sloužící pro ověření vlastnictví účtu). Aktuální stav půjčky si navíc snadno ověříte ve svém osobním profilu, takže nemusíte nikam volat nebo platit poplatky za výpisy apod. Vše je jednoduché a maximálně přehledné. Vyzkoušejte a uvidíte!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..