Kvalitní automatizace se bez dobrého partnera neobejde

Hledáte někoho, kdo zvládne naprojektovat systém řízení, vhodný pro jednoúčelové stroje? Pokud oslovíte specialistu, vyhnete se všem přešlapům. Poradíme vám, jak ho najít a na co si dát pozor.

Především by hlavní náplní jeho práce neměla být jen automatizace. Chtějte i zkušenosti s řízením technologií a strojů, projektováním řídících systémů, vizualizaci, procesní instrumentací či PLC řídícími systémy.

Projekt od A až po Zet

Vaším ideálním kandidátem by se měla stát firma, která zvládne realizovat vše – od úvodních konzultací (mnohdy poskytovaných zdarma) až po konečnou realizaci, jejíž nezbytnou součástí je i ladění hladkého průběhu celého systému za ostrého provozu.

Kromě dodávky celé sestavy řídícího systému se pak ptejte i na možnost dodání jejích dílčích částí. Můžete tak aktuální řešení vylepšovat, případně nahrazovat nevhodně či špatně fungující součásti, aniž by se vám podobná investice nepříjemně prodražila.  A co je možné poptat?

  • Regulované pohony,
  • kabely určené pro průmyslové datové sítě (běžné i speciální),
  • pružné i ohebné vedení,
  • řešení pohyblivých přívodů,
  • plochou nebo spirálovou kabeláž apod.

Pro koho se tyto služby hodí

Řešíte řídící systémy autonomních částí svých výrobních linek? Je vaším oborem třeba lakování a nejrůznější chemické úpravy, případně potřebujete vyřešit praktické odsávání nečistot či výparů? Oslovte společnost APLAUS.

Tvarovače, odvíječky, lisy, vazače, testery, zakladače… S tím vším si jejich PLC řídící systémy hravě poradí. Lze však požádat i o komplexní návrh řízení pro celou vaši technologickou linku. Můžete tak vdechnout život zastaralým a dosluhujícím technologiím, nebo vsadit na úplné novinky v oboru.

V ceně je vše – od úvodní konzultace, přes dodání nezbytné projektové dokumentace včetně navržení přístrojů a kompletní montáž, až po finální prověření funkčnosti v praxi. A poptat je možné i servis a průběžný dohled, který předejde poruchám. Zjistěte více na Aplaus.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..