Výměna bojleru aneb teplá voda do 24 hodin

Pokud se porouchá bojler, není to nic příjemného. Neuvědomujeme si, jak jsme na komfortu okamžitě tekoucí teplé vody závislí až do doby, dokud o něj nepřijdeme. A výměna bojleru bohužel není tak jednoduchá, jak se zdá.

Nějako dobu samozřejmě trvá, než vybereme ten správný model. Ve hře je totiž celá řada faktorů:

  • konstrukce bojleru,
  • použitý zdroj energie ohřevu,
  • rychlost ohřevu vody
  • a samozřejmě i velikost.

A musíte vzít v úvahu i nároky vaší rodiny. Například ta tříčlenná se leckde spokojí se 120 litry teplé vody, ale stačit jí nemusí ani 150.

Výměna vlastními silami bývá obtížná

Je také důležité si uvědomit, jak se takový bojler mění. Především je třeba vypustit všechnu vodu, pak poměrně těžké těleso odpojit a sundat ze zdi a na jeho místo zavěsit bojler nový. A ve hře zůstává i bezpečná likvidace tohoto odpadu…

Není divu, že je výměna bojleru pro většinu z nás až příliš těžkým oříškem. A to zejména tehdy, jsme-li nuceni „operovat“ v miniaturním prostoru koupelny nebo třeba přístěnku. A pokud se třeba něco podobného stane o víkendu, často nenajdeme ani žádný pár ochotných rukou, který by nám pomohl.

Nový bojler do 24 hodin

I proto je instalace bojleru velmi žádanou službou. Bydlíte-li v Praze a okolí, navštivte stránky Bojlerdnes.cz. Pro tým, kterému patří, jsou podobné záležitosti hračkou. Dorazí k vám jakýkoliv den v týdnu a o nový bojler se postará doslova v rekordním čase. Teplou vodu budete mít do 24 hodin.

V ceně je vše – od výběru nového přístroje, přes odstranění starého až po montáž bojleru. Stačí si vybrat model, jaký potřebujete  – a máte hotovo. Na Bojlerdnes.cz montují a mění převážně kvalitní bojlery české značky DRAŽICE. A cena uvedená na stránkách je opravdu konečná. Za dopravu, montáž ani další služby neplatíte už nic navíc. V ceně je i ekologická likvidace starého domácího spotřebiče a poradenské služby při výběru nového. Zajistěte si teplou vodu na Bojlerdnes.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..