Pořiďte si do svého domova pěkný kusový koberec

Kusové koberce
Kusové koberce

V posledních letech znovu vzrostla obliba kvalitních kusových koberců. Jejich předností je nejen praktičnost, ale i nepřeberné množství různých barev, motivů a vzorů. Vybrat si tak může úplně každý, od lidí s konzervativním vkusem až po ty, co dávají přednost modernímu designu.

Kusové koberce se vyrábějí buď tradiční technikou z přírodních materiálů, nebo se může jednat o levnější průmyslovou výrobu, při níž se používají syntetická vlákna.

Kusové koberce

Kusové koberce

Kusový koberec se hodí do různých místností

Jednou z výhod kusových koberců jsou i jejich široké možnosti využití. Hodí se např. před postel, pohovku nebo křeslo, pod jídelní stůl, na dlažbu v kuchyni, předsíni či na chodbě atd. Využít je můžeme prakticky kdekoliv, kde chceme zpříjemnit a změkčit kontakt nohy s podlahou. Kromě toho se hodí i jako pěkná dekorace – při výběru vhodného vzoru jej můžeme umístit třeba doprostřed pokoje a podtrhnout tím jeho design.

Velmi snadná a rychlá údržba

Dalším plusem kusových koberců je jejich jednoduchá údržba. Stačí je v podstatě jen vysát a vyklepat, v zimním období, kdy je venku sníh, je možné je položit do sněhu, v němž se prach z koberce zachytí. U ručně vázaných koberců, vyrobených z hedvábí nebo vlny už je třeba být trochu opatrnější a raději se poradit s profesionály, kteří nám poradí, jak s kobercem zacházet.

Pokud se budeme o koberec dobře starat, vydrží nám opravdu dlouho – např. některé orientální kusové koberce mohou vydržet i více než sto let.

Atraktivní kusové koberce

Atraktivní kusové koberce

Široká nabídka barev a vzorů

Sortiment kusových koberců je opravdu nesmírně rozmanitý a každý si tak může vybrat podle svého vkusu. Pokud plánujete položit více kusových koberců do jedné místnosti, je lepší vybírat koberce se stejným vzorem nebo stejnou barvou.

Výprodej kusových koberců za nízké ceny

Nechcete za kusový koberec utratit příliš mnoho peněz? V tom případě doporučujeme koupit jej ve výprodeji, v němž nabízíme tyto koberce za mimořádně nízké ceny. V našem outletu nabízíme kusové koberce – výprodej zásob a výběhových kolekcí mnoha různých druhů – např. kulaté, dětské a spoustu dalších, za bezkonkurenční ceny. Naše outletová prodejna se nachází v Hradci Králové a otevřeno máme od pondělí do pátku od 9 do 17 hodin. Naše kusové koberce si samozřejmě můžete pořídit i on-line na našich webových stránkách barkotexoutlet.cz.

Kusové koberce Barkotex

Kusové koberce Barkotex

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..