Velikáni Stock a Amazon – uhodnete, co je spojuje?

deepcove / Pixabay

Jedna vyrábí chutné likéry, druhá se věnuje dodávání rozmanitého zboží do všech koutů světa. Něco mají ale obě společné: velké firemní areály, o které je třeba se náležitě postarat.

Správa tak velkého a logisticky náročného území není jen tak. Ve hře je pravidelný úklid, stejně jako údržba zeleně a především skutečně dobré zabezpečení. Bez něj přijde celá snaha vniveč.

Inspirujte se u profesionálů

Všechno si ukážeme na příkladu úklidové služby. Parta uklízeček sice dokáže  hodně, ale postará se také o deratizaci a potřebnou prevenci? Ostříhá v létě přerostlý živý plot a v zimě každé ráno promptně naběhne s lopatou na čerstvý sníh? Asi ne. Přitom právě tyto maličkosti mají velký vliv na dlouhodobě krásný vzhled a funkčnost všech objektů v areálu.

Firmy dbající na svoje dobré image pak jdou v této problematice ještě dál. Svá parkoviště i chodníky v okolí budov nechávají alespoň dvakrát ročně zbavit plevelů, cigaret, žvýkaček a dalších úporných nečistot. Spoléhají na to, že čisté a upravené okolí řekne potenciálním zákazníkům o jejich firemní politice více, než křiklavě barevné prospekty.

Přebujelé papírování? Raději ne

Se vzrůstajícím počtem zaměstnanců se však uvnitř společnosti často až neúměrně zvyšuje požadovaná administrativa. Pro hory papírů a dokumentů pak nelze dohlédnout na mnohem důležitější úkoly, které často vyžadují bezodkladné řešení. Ostraha objektů a další služby jsou proto stále častěji společnostmi vyhledávány ve formě externích služeb a to nejlépe takových, jež zajistí takříkajíc vše v jednom. Odpadají tak problémy s náhradou za nemocné zaměstnance nebo nutnost pořízení drahých úklidových strojů.

Amazon ani Stock rozhodně ve svém oboru neplatí za amatéry, je tedy jisté, že jejich řešení úklidu a ostrahy drahých firemních areálů bude na špičkové úrovni. Oba se spoléhají na odborníky ze společnosti HGS.cz (HONDL GLOBAL SERVICES). Pokud i vy řešíte problém s ochranou a zabezpečením svých objektů, zadejte nezávaznou poptávku a seznamte se na vlastní kůži se všemi výhodami, jež taková spolupráce nabízí.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..