I čas lze měřit stylově! Dřevěné hodinky mohou být i vaši volbou

Free-Photos / Pixabay

Pronásleduje nás na každém kroku, neustále se jím řídíme, každou chvíli kvůli němu nestíháme… Tak proč ho nevyužít a nepovýšit díky němu svůj outfit do docela nových dimenzí? Dřevěné hodinky značky Bobo Bird to zvládnou na jedničku, a seženete je ve variantě PRO NĚJ i PRO NI.

Módní doplňky odkazující na přívětivou stránku Matky přírody jsou v dnešní době stále populárnější. Na první pohled o vás prozradí nejenom to, jak dbáte na ekologii, ale také váš postoj k ceně ruční práce a šetrnosti k přírodě. Prvním krokem na této cestě se zpravidla stávají dřevěné hodinky. Nejsou totiž tak extravagantní jako motýlky, nebo dokonce kapesníčky do saka z téhož materiálu.

Dřevěné hodinky pro všechny, kdo mají svůj styl

Získat si vlastní cit pro oblékání a nikoho při tom nekopírovat je v dnešní době velmi aktuální otázka. S dřevěnými doplňky si však zajistíte spíše to, že budou ostatní kopírovat vás. Dobře provedené dřevěné hodinky pánské zajmou na každé poradě, v baru i na ryze mužské akci.

Nebývají samozřejmě celé vyrobeny ze stromů, o maximální pohodlnost se stará pásek z kůže či textilie. Samozřejmě existují i výjimky, ale ty potěší spíše pokročilé módní nadšence. A bát se nemusíte ani o svůj osobní komfort. V případě osvědčené značky Bobo Bird neváží žádný model hodinek víc než jen několik málo desítek gramů.

K mání jsou i odlehčené dřevěné hodinky dámské, nebo dokonce praktické sety, ukrývající hodinky pro páry v těch nejrozmanitějších podobách. Pokud tedy hledáte stylový dárek, případně chcete celému světu dát najevo, že vy dva jste odteď PÁR, určitě si tuhle povedenou dvojici zamilujete.

Klasika i moderní vychytávky

Poctivá ruční výroba dřevěných hodinek, typická pro značku Bobo Bird, se však neomezuje jen na hodinky s obyčejným ručičkovým ciferníkem. Ve stejné exkluzivní úpravě si můžete pořídit i 100 % digitální model i se zabudovaným osvětlením. Navíc každý kus je díky přirozeně struktuře a textuře dřeva malým originálem – přesně jako vy!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..