Chcete bezpečně uložit svoje peníze? Vyzkoušejte investici do zlata

Zlato má pověst hodnoty, která přetrvává věky, a rozhodně nejde o přehnaná slova. Dnes se už naštěstí vlastnictví zlatého slitku neomezuje jen na nejrůznější dobrodruhy a hledače drahých kovů, rychle a snadno si ho můžete pořídit i vy.

Záleží jen na vás, zda chcete mít zásoby žlutého kovu uloženy v mincích, medailích, cihličkách nebo zlatých svitcích. Pro drobné střadatele se však stále nejlépe hodí investiční zlaté mince. Krom hodnoty samotného kovu vám totiž s postupem času mohou nabídnout i přidanou hodnotu v podobě sběratelské ceny. Oceníte také nízké náklady na pořízení a snadnou likviditu.

Kupujete pouze zlato, nic víc

Také se obáváte, kolik si z vašeho nákupu pro sebe ukrojí všemocný stát? Pak vás určitě potěší, že jedinečnost zlata spočívá právě v tom, že DPH při jeho prodeji je nulové. Na nákup zlatých mincí se tedy můžete vydat kdykoliv – a kamkoliv.

Podmínky v rámci EU jsou totiž všude stejné, už dávno se tedy nevyplatí za tímto účelem cestovat a riskovat při převážení a odbavování cenných zavazadel. I V ČR lze najít certifikované prodejce, kteří mění ceny každý den v závislosti na vývoji světové burzy, nabízejí žádaný sortiment osvědčených zahraničních značek zlatých slitků (např.  Argor-Heraeus, Pamp či Munze Osterreich) a cizí jim není ani možnost anonymní investice.

Nejstarší a největší dovozce investičního zlata sídlí v Obecním domě v Praze na nám. Republiky. Velikost zlatého slitku nebo ty nejkrásnější investiční mince si tak můžete vybrat osobně přímo na prodejně nebo navštívit z pohodlí domova internetový e-shop www.zlate-mince.cz.

Pamatujte si však, že investiční zlato je možné hradit hotově pouze do hodnoty 250 gramů čistého zlata (cca 200 000 Kč). Jde o ochranu proti praní špinavých peněz platnou po celé EU. S výběrem toho nejvhodnějšího produktu vám ochotně poradí vyškolený personál. Odcházet tak budete vždy plně spokojeni.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..