Když si vaše plastikářská výroba žádá něco víc…

rawpixel / Pixabay

Zabýváte se výrobou plastových dílů pro privátní i průmyslové použití? Pak určitě víte, jak je důležité eliminovat nejrůznější otřepy, přetoky a přelisky k zajištění maximální spokojenosti zákazníka i vysoké bezpečnosti. Strojní obrábění se na řadu míst nehodí, a navíc jen málokdy dokáže být tak precizní jako dobře provedené ruční začišťovací práce. Aby však tato činnost nebyla namáhavější, než je třeba, je nutné vsadit na kvalitní pomůcky a materiály.

Jak omezit prostoje ve výrobě a zvýšit bezpečnost pracovníků

Možná to tak na první pohled nevypadá, ale kvalitní čepelky nebo skalpely zvládnou bez potíží obojí. Ty od Techni Trade s.r.o. vám s radostí nabídnou skutečně precizní provedení, ostrost a dlouhou životnost, to vše podložené patřičnými certifikáty. Můžete tak zapomenout na neustále se opakující výměnu tupých čepelek za ostré, či vážná zranění, způsobená např. nesprávným balením nebo manipulací s již nevyhovujícím nástrojem.

Všechny skalpely a čepele lze navíc opatřit i speciálním povlakem nitridu titanu (TiN), snižující koeficient tření, jež se ze všeho nejvíce podepisuje na odolnosti a životnosti. Tato zdánlivě jednoduchá úprava může prodloužit životnost nástrojů až několikanásobně.

Vše pro bezpečné pracoviště

Techni Trade s.r.o. vám dodá každou čepelku, škrabák anebo třeba skalpel ve speciálním bezpečnostním dispenzoru, a v případě potřeby i s odpovídajícím držákem či zaoblenu špičkou, jež vyhoví všem vašim ergonomickým a bezpečnostním požadavkům a sníží tak riziko úrazu skutečně na minimum.

Náš tip: Pokud potřebujete opracovat opravdu měkké materiály, dejte přednost škrabákům keramickým, vyvarujete se tak chyb vyplývajících z použití příliš velké síly.

Pro ještě efektivnější začišťování plastových výrobků jsou k dostání také odporové nože (tavné řezačky), různé druhy nůžek, řezací podložky a další. Vše skladem a za příznivé ceny v e-shopu Techni Trade s.r.o.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..