Firemní jazykové kurzy – kolik řečí znáte, tolikrát jste úspěšní!

Jste si jistí, že by vaši zaměstnanci obstáli při jednání se zástupcem zahraniční společnosti? Uměli by si poradit i ve chvíli, kdy by došlo na technické detaily nebo ryze obchodní záležitosti?

Stále více firem (včetně malých i středních) si uvědomuje, že hranice států jsou v dnešní době spíše symbolické. Kdykoliv vás tak mohou kontaktovat zahraniční klienti či cizinci, kteří u nás žijí. A jaká bude vaše reakce? Dokážete s nimi komunikovat na dostatečně reprezentativní úrovni? Pokud poskytnete vašim zaměstnancům možnost kvalitního jazykového vzdělávání, žádná lukrativní příležitost ze zahraničí vám neunikne.

Firemní kurzy vs běžná výuka – v čem je jejich výhoda?

Největší výhodou firemních jazykových kurzů je možnost přesného zacílení. Kvalitní dodavatel jazyková škola může pro vaše zaměstnance vytvořit kurzy, jejichž náplní bude také specifická slovní zásoba a fráze vašeho oboru. Účastníci výuky tak nebudou mrhat čas a již od první lekce se mohou věnovat přípravě na konkrétní situace, jako jsou např.: telefonní rozhovory, prezentace výrobků, služební cesty, obchodní emaily nebo i každodenní komunikace na pracovišti.b

Nebuďte v zahraničí pro smích

Sociální sítě a internetová fora se jen hemží tragikomickými ukázkami z nepovedené komunikace v cizích jazycích. Neznalost nuancí ve slovní zásobě či spoléhání na strojové překlady mohou nemile poškodit firemní image. Nedopusťte, aby se něco podobného stalo také vám.

Flexibilní firemní kurzy Domluvtese

V jazykové škole Domluvtese pro vás připravíme jazykové kurzy jak individuální (1+1), tak skupinové se zaměřením přesně podle potřeb jednotlivých pracovníků. Naším cílem je, aby výuka byla co nejefektivnější a aby z ní měli její účastníci maximální prospěch. Neváhejte a vyžádejte si naši speciální nabídku firemních kurzů za ceny, které si můžete dovolit.

Lektoři kurzů se zárukou kvality.

Výuku cizích jazyků u nás zajišťují pouze lektoři a rodilí mluvčí, kteří prošli náročným výběrovým řízením. Kvalitou našich lektorů jsme si tak jistí, že na jejich práci dáváme záruku. Pokud vám nebude jejich styl práce vyhovovat, máte možnost si kdykoliv vyžádat změnu, a to bez udání důvodu.

Zeptejte se ostatních na zkušenosti s námi

S firemní výukou máme bohaté zkušenosti a můžeme se pochlubit úspěšnou spoluprací s mnoha subjekty. Naše reference dokládají, že všechno, co slibujeme, také dodržíme. Vyzkoušejte nás, nebudete litovat. Jsme vám k dispozici na pobočkách v Praze, Brně nebo v Ostravě.a

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..