Nepodceňujte školení zaměstnanců

voltamax / Pixabay

Legislativní úprava bezpečnosti a ochrany zdraví zaměstnanců při práci (BOZP) je velmi komplikovaná a široká. Nelze ji ale podceňovat: jde o zdraví vaše a vašich zaměstnanců, zároveň ale také o zákonná nařízení, jejichž nedodržení vám může docela zavařit.

Jak na nic nezapomenout?

Jak se ale zorientovat v tak obsáhlé problematice? Lepší než spoléhat na svou schopnost zorientovat se v nepřehledných zákonech, je svěřit se do rukou odborníkům. Pod bezpečností a ochranou zdraví zaměstnanců se totiž neschovává jen školení BOZP, ale také opatření pro ochranu životního prostředí (týká se vás především tehdy, pracuje-li se u vás s chemickými látkami či prostředky) nebo školení o požární ochraně.

Bezpečnost a ochrana zaměstnanců se však netýká jenom továren a pracovníků s chemikáliemi! Jsou si vaši zaměstnanci skutečně jisti, jak postupovat v případě, kdy dojde k vážné poruše elektrického zařízení? Je jim jejich pracovní místo ergonomicky přizpůsobeno? Vědí, jak se v případě požáru správně a bez paniky evakuovat z budovy?

Společnost Prevent vám může zařídit nejen školení zaměstnanců, ale také audit, dohled, poradenství nebo pracovně-lékařské služby. Pomoci vám může i ve dvou dalších pro leckterý byznys nezbytných oblastech: jde o školení první pomoci pro zaměstnance, které by měl zařídit každý zodpovědný zaměstnavatel, a školení řidičů – nejen těch profesionálních, ale i řidičů referentů, kteří pouze využívají služební auto např. k cestám za zákazníky.

E-learning pro maximální pohodlí

Firma Prevent je určená právě pro vás, potřebujete-li poradit s bezpečností práce vzhledem ke specifikům vašeho konkrétního pracoviště, přitom ale chcete zajistit co nejkomfortnější školení pro vaše zaměstnance – ideálně takové, aby příliš časově nezasahovalo do jejich práce. Takové řešení spočívá v e-learningových kurzech. Ty vaše zaměstnance nezatíží a přitom jim předají efektivně potřebné informace.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Už si ani nedokážu představit, že by mě někdo školil kvůli bezpečnosti práce, když pracuju na home office. E-learningový kurz je jistota.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..