Vozy i zákazníci se v servisu Auto Máca mají jako v bavlnce

PIX1861 / Pixabay

Jedinečnými službami se může chlubit jihlavský multiznačkový autoservis, který se specializuje jak na prodej nových a ojetých vozidel, tak na servis a prodej náhradních dílů značek Škoda, Seat, Fiat, Kentoya a dalších. Vynikající pomoc motoristům v nouzi je podpořena V. I. P. servisem pro věrné i nové zákazníky. Kdo jednou zavítá do Autocentra v Jihlavě s nějakým problémem nebo žádostí, už nebude hledat jinou konkurenci. Zde jsou totiž skvělé podmínky pro prodej vozů i následnou péči o automobil.

Non-stop servis motoristům v nouzi

Automobily Škoda, Fiat a Seat se řadí v Česku k jedněm z nejoblíbenějších a nejvyužívanějších. Není proto divu, že i v regionu Vysočina je třeba zkušených automechaniků a prodejců, kteří pro své zákazníky vybírají vozy prvotřídní kvality se zárukou bezporuchovosti. Starost o vozy mají pod palcem profesionální mechanici, kteří využívají nejmodernějších zařízení, včetně diagnostiky, k tomu, aby servis, příprava aut k technickým kontrolám i opravy po nehodách byly k vozu co nejšetrnější a kvalitní. Dalším důležitým faktorem, jak být co nejblíže k zákazníkům, již se můžou dostat na silnicích do svízelné situace, je non-stop provoz autoservisu.

Prodej nových a zánovních vozů Škoda

Společnost MÁCA, s. r. o., jako dlouholetý hráč na automobilovém trhu – s 25letými zkušenostmi – sleduje trendy a moderní vývoj v automobilovém průmyslu. Díky oblibě značky Škoda je firma od roku 2010 zařazena v programu Škoda Plus. Zákazníkům jsou nabízeny roční vozy Škoda, tedy ty, jejichž stáří není delší než 18 měsíců. Tyto lehce ojeté vozy mají na tachoměru maximálně 30 tisíc najetých kilometrů, ale záruční doba je čtyř až pětiletá. Rovněž výměna auta koupeného v rámci programu Škoda Plus je zjednodušená stejně jako financování.

V. I. P. program pro nové i věrné klienty

Být partnerem servisu Auto Máca se vyplatí nejen z důvodu čerpání a využívání výhod různých programů. Noví i stálí zákazníci mají možnost zařadit se do takzvané V. I. P. skupiny klientů, pro které servis neustále připravuje zvýhodněné a slevové akce. Ověřené vozy Škoda, Fiat nebo Seat se nikdy nekupovaly příznivěji.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..