Proč zvolit luxusní povlečení?

Spánek je nedílnou součástí našeho života a jeho délka a kvalita se na nás výrazně podepisuje, a to jak po stránce psychické pohody, tak zdraví. Plnohodnotný spánek můžeme podpořit výběrem správné matrace, kvalitního polštáře nebo povlečení. Proč si spánek neužít, když je to tak snadné?

Kolekce luxusního povlečení Stella Ateliers

Stella Ateliers vám zprostředkuje unikátní kombinaci kvality a originálního designu. Styl, potisk a celkový vzhled jsou prvky, které se výrazně podílejí na vzezření vaší domácnosti. Vyberte si takový, který dokonale ladí k vašemu interiéru. K povlečení Stella Ateliers ideálně ladí také jednolícní úpletová prostěradla z česané bavlny.

Povlečení Stella Ateliers – bavlna té nejvyšší kvality

Ten pravý luxus bezpečně poznáte podle použitého materiálu. Luxusní povlečení Stella je vyrobeno z ručně sbírané, dlouhovlákenné bavlny, která obsahuje velmi nízké procento rostlinného znečištění. Unikátní proces zpracování tak zvané super česané příze zajišťuje, že do dalšího postupu se dostane maximálně 20 % výčesků z nezralých kratších či jinak poškozených vláken.

Díky tomu je zaručena ta nejvyšší kvalita příze na trhu. Ta se dále zpracovává dle tradičních procedur do saténových a jerseových materiálů, ze kterých se zpracovává luxusní povlečení Stella.

Tkaný satén i pletený jersey jsou v každé fázi výroby pod dohledem zkušených odborníků, takže se vždy můžete spolehnout na prvotřídní vlastnosti a parametry každého kousku.

Mako – Jersey – povlečení bez nutnosti žehlení

Povlečení Mako – Jersey charakterizujeme jako oboulícní úplet vysoké gramáže s vysokým stupněm jemnosti. Právě díky tomu patří mezi nejhebčí bavlněné materiály.

Mezi hlavní přednosti luxusního povlečení Mako – Jersey patří:

  • prodyšnost
  • absorbuje vodu
  • nevyžaduje žehlení a velmi dobře jej lze sušit v sušičce

Pletací stroj, který látku Mako – Jersey produkuje, využívá pouze pečlivě vybranou, pletenou 100% bavlnu. V procesu pletení dochází ke vzniku malých zrnitých oček na rubu a úzkých svislých čárek na líci.
b

Povlečení Mako – Satén – jemnost nade vše

Povlečení Mako – Satén představuje oboulícní úplet s vysokou gramáží, který se vyrábí ze 100% čisté česané bavlny. Tato unikátní bavlna pochází z Egypta a právem je označována za nejkvalitnější bavlnu na světě.

Při výrobě se uplatňuje tak zvaný proces mercerování, díky čemuž si povlečení zachovává svoji typickou pevnou a jemnost. Šetrný proces výroby zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Mako – Satén se vyznačuje:

  • celoročním použitím – v letních měsících příjemně chladí, v zimě zase ideálně zahřeje vaši pokožku
  • velmi dobře odvádí vlhkost
  • hladký lesklý povrch

c

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..