Zabezpečení firem a domů, se kterým budete moci klidně spát

Pro dnešní dobu je bohužel typický růst počtu krádeží, loupeží i násilných vloupání do bytů, domů či firem. Pouhá obezřetnost majitele tak již nestačí, pro zloděje nejsou bezpečnostní zámky, zavřená okna, a dokonce i přítomnost majitele v objektu žádnou překážkou, pro ochranu svého majetku je proto třeba udělat něco navíc.

Zloději si vybírají vždy tu nejsnadnější kořist

Pokud chcete docílit co nejlepšího zabezpečení Vašeho majetku, instalujte co nejvíce bezpečnostních prvků. Zloději si vytipovávají své cíle podle zabezpečení objektu, vždy tak dají přednost méně zabezpečenému objektu. Zloděje mohou odpudit bezpečnostní prvky jako alarm s napojením na pult centrální ochrany, kamerový systém, bezpečnostní okna i dveře, ale také hlídací pes, který se k ochraně majetku používá od nepaměti.

Na nové produkty nejsou zloději zvyklí

Zloději jsou velice inovativní a rychle sledují nejmodernější bezpečnostní trendy, které se následně učí překonávat. Vzhledem k tomuto faktu platí, že čím novější bezpečnostní systém, tím lépe, jelikož zloději nebudou mít nastudováno, jak systém funguje. Ideální je poté také kombinovat co nejvíce bezpečnostních prvků, jako jsou elektronické alarmy, kamery, mechanické zábrany a podobně.

Levné nekvalitní alarmy postrádají svůj účel

V posledních letech se nabídka bezpečnostních prvků poměrně značně rozrostla, což má za následek širokou nabídku produktů. Negativním dopadem však bohužel je také větší nabídka levných nekvalitních produktů, zejména alarmů, které mají velice krátkou životnost, vyvolávají falešné poplachy a celkově se na ně nedá zcela spolehnout, což znamená, že zákazník sice ušetří koupí, ale místo kvalitního alarmu získává naprosto zbytný předmět.

Špičkové inteligentní systémy pro náročné klienty

Pro klienty, kteří požadují skutečně špičkové zabezpečení objektu, jsou určeny komplexní inteligentní systémy. Komplexní inteligentní systém umožňuje ovládání různých zabezpečovacích ochran v jednotlivých částech objektu. Dále díky němu můžete dálkově ovládat zámky dveří, bran i oken, a případně dokonce i jednotlivé spotřebiče. Kontrolovat objekt přitom můžete odkudkoliv prostřednictvím internetu přes počítač či mobilní telefon. Jakmile inteligentní systém zaznamená narušitele, podá zprávu na pult centrální ochrany (zkráceně PCO) a bezpečnostní agentuře, policii nebo hasičům, díky čemuž je umožněn okamžitý zákrok.

elektronicke

 

Co jsou to patrolové služby?

Dalším způsobem jak snížit riziko vloupání do objektu jsou takzvané patrolové služby. Patrolové služby jsou složeny z příslušníků fyzické ostrahy, které kontrolují okolí monitorovaného objektu. Fyzická ostraha na hlídané místo vyjíždí v nepravidelných intervalech, díky čemuž zloději nemohou předpovídat další kontroly, což je ve finále odpuzuje.

 

2013171530-9-10-2013-13

S instalací bezpečnostních systémů se obraťte na renomovanou bezpečnostní agenturu

Pouze renomovaná bezpečnostní agentura s dlouholetou působností a vyškolenými zaměstnanci je zárukou správně, a hlavně spolehlivě nainstalovaného bezpečnostního systému. Montáž bezpečnostních prvků do firem a domácností se velmi často spojuje i s montováním ochrany pro případ požáru, úniku plynu, vody, s ochranou při zvýšené koncentraci CO2, s regulací teplot, dálkovým ovládáním spotřebičů, topidel a podobně.

Konkrétní nároky na zabezpečení se liší případ od případu, z čehož se odvíjí i cena bezpečnostních prvků. Obecně však lze říci, že pokud stojíte o spolehlivé zabezpečení, na které se budete moci spolehnout, volte kombinaci bezpečnostních prvků jako pohybové senzory, kamerové systémy, detektory roztříštění skel či ovladače pro společné ovládání systému a pohonu bran nebo vrat.

black-img

 

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..