Vybírám nový sporák

Nový sporák
Pimasuro / Pixabay

Váš starý sporák dosloužil a je potřeba se porozhlédnout po novém? Využít můžete portál http://www.cochces.cz/. Naleznete zde stovky produktů. Vyberte si nejnižší cenu a nejvýhodnější nabídku.

Vybírám kombinovaný sporák na propan butan
Kombinovaný sporák mi umožní využívat elektřinu i plyn. Sporák vybírejte podle energetické třídy.

Kombinovaný sporák na propan butan má zpravidla plynové hořáky a elektrickou troubu. V ní upečete ty nejlepší dobroty pro svou rodinu. Je jedno, zda chcete péct maso nebo buchtu. U plynového sporáku je lepší mít troubu elektrickou. Na plynových vařičích je ocenitelný rychlost vaření a ohřevu jídlo, což je však u plynové trouby nevýhodné.

Dalším z parametrů je také to, zda hledáte vestavěný či volně stojící model. Kombinovaný sporák nejčastěji umisťujeme v kuchyni do volného místa v kuchyni nebo vedle kuchyňské linky. Šířka sporáku je od 50 do 65 cm. Při jeho nákupu berte v potaz to, že by vám tento spotřebič měl sloužit několik let, že jej nekupujete denně. Vybírejte nejen podle posledních módních trendů a ceny, ale i podle funkčnosti.

Úspora času i peněz
Kombinované sporáky na propan butan  mají vestavěné trysky na propan butan, integrované zapalování a bezpečnostní pojistky na zhasnutí plamene. Elektrická trouba umožní pečení i grilování. Je velmi snadno regulovatelná. Plotýnky na propan butan dosáhnou okamžitě potřebného ohřevu.

Vybrat si ten správný sporák není nic složitého. Energetický štítek vám ukáže spotřebu energie. Chcete si ušetřit práci? Vybírejte si kombinovaný sporák s elektrickou troubou  která je pyrolitická – vyčistí se sama. Mastnota a nečistoty se vyčistí při vysokých teplotách tak, že se spálí na popílek, který jen setřete. Pokud má trouba více funkcí, přemýšlejte, které z nich skutečně využijete. Záleží na vás, zda více pečete či vaříte.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..