Invalidní vozík vám zajistí soběstačnost

TusitaStudio / Pixabay

Každý člověk chce prožít svůj život důstojně a se ctí a k důstojnému životu patří i soběstačnost při běžných denních činnostech, jako je hygiena, oblékání, stravování nebo přesouvání z bodu A do bodu B. Naše samostatnost a pohyblivost však může být omezena stářím, úrazem nebo dlouhodobou nemocí. Co v takovém případě dělat?

Invalidní vozík jako pomoc

Lidé, kteří mají omezenou či zcela vyloučenost schopnost chodit a postarat se o sebe při svých každodenních záležitostech a kteří tím přišli o část své soběstačnosti, mají možnost být opět minimálně závislí na pomoci druhých osob. Tuto možnost pak představuje invalidní vozík, díky kterému již nebude omezení pohybu znamenat vyčlenění ze společnosti. Být opět více samostatný a soběstačný a naopak méně závislý na blízkých je velkou motivací pro ty, kteří chtějí být stále aktivní a užívat si svůj život naplno jako doposud.

Kde invalidní vozík vybírat?

Vozík pro invalidy není zrovna předmětem zcela běžného nakupování. S ohledem na skutečnost, že jde o zdravotní pomůcku, je zapotřebí vybírat velice obezřetně. Skutečnou kvalitu a široký výběr invalidních vozíků vám nabízí společnosti KrosMedical, která byla založena roku 2008 v Nizozemsku a která již několik let působí také na trhu v České republice. Společnost se dříve zaměřovala na velkoobchodní prodej zdravotních pomůcek (invalidní vozíky, skútry, chodítka pro seniory, polohovací postele atd.), v současnosti se však specializuje také na nový a lehce použitelný elektrický i mechanický vozík, elektrický skútr. Včetně již jmenovaného má společnost ve své nabídce také toaletní pomůcky, invalidní tříkolky, handbike a další produkty pro tělesné postižené i seniory.

Široký výběr

Společnost KrosMedical nabízí širokou škálu nových i použitých invalidních vozíků předních evropských výrobců (Meyera, Sunrise Medical, Invacare, Excel, bischoff & bischoff, Kuschall a další). KrosMedical je profesionálem ve svém oboru a nabízí nejen pestrý výběr invalidních vozíků a dalších zdravotních pomůcek, ale také vám s vaším výběrem rád poradí a pomůže.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..