Aby vaše vlasy vypadaly skvěle, myslete na ně pravidelně

Hairstyle Hairdresser Coloring  - jackmac34 / Pixabay
jackmac34 / Pixabay

Co si vybavíte, když se řekne péče o vlasy? Dobrou kosmetiku? Každodenní mytí? Barvení a melírování? Dnes vám představíme kadeřnictví Praha, kde budou za vás myslet na to nejdůležitější – pravidelnost.

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou naší korunou krásy. A  o takovou korunu je třeba se také náležitě starat. Bohužel pro snazší zapamatování hovoříme často o měsíčních intervalech péče. A nezáleží na tom, zda máme na mysli speciální masky nebo třeba zástřih konečků pro neustále dokonale upravený účes. Naše vlasy si však stále rostou svým tempem a nějaký kalendář je vůbec nezajímá. Jaké číslo by tedy preferovaly ony?

Barvu i zástřih je dobré aplikovat každé tři týdny

Ve hře jsou tentokrát milimetry. Stačí se podívat, jaký „odrost“ už působí nevzhledně, a budete mít jasno. Neznamená to samozřejmě, že musíte každé tři týdny podstoupit kompletní obarvení kštice nebo velký sestřih. Naopak. Postupné dobarvování či zástřih konečků může velkým kadeřnickým zásahům úspěšně předejít.

Určitě byste totiž nechtěli vypadat neupraveně nebo dokonce vagabundsky. Situace bývá obzvláště prekérní pro ženy a muže, kterým už ve vlasech prokvétají první šediny. Nedovolte, aby vaše vlasy prozrazovaly váš věk!

Pravidelná péče se stará i o zdraví vašich vlasů

Ovšem ve hře rozhodně není jen ten správný sestřih. Stačí se jen podívat na prostředí okolo nás. Znečištěné ovzduší, UV záření, střídání teplot při přechodu mezi venkovními a klimatizovanými prostory… To všechno si na našem těle vybírá svou daň a ani bujné kadeře nejsou v tomto ohledu výjimkou.

Vyplatí se tedy věnovat jim pozornost i po stránce výživy. Každé tři týdny si tak dopřejte masku či jinou vyživujicí kůru. Předejdete tak poškození a vaše vlasy budou také krásnější a zdravější. A to se samozřejmě pozitivně podepíše na vaší vizáži jako takové.

Chtějte kadeřnictví, kde termíny ohlídají za vás

Moderní kadeřnictví už není jen místo pro rychlé obsloužení zákazníka. Naopak. Například  Barberswife v Praze vám nabídne skutečnou oázu pohodlí a klidu se vším všudy. Jeho vyškolení pracovníci si rozumí nejenom s barvami a nůžkami, ale také s výživnými maskami, keratinem nebo profesionálními zábaly. A k mání jsou jak služby pro ženy a muže, tak i pro děti.

Vaši návštěvu navíc zpříjemní lahodný drink nebo hrnek kávy z Infinity Café. Budete se tu cítit jako někde ve wellness centru, a ne jako v „obyčejném“ kadeřnictví. Jako bonus pak za vás tihle profesionálové pohlídají všechny důležité termíny. Na další návštěvu se tak budete moci těšit opravdu už po třech týdnech.

Objednání je možné prostřednictvím jednoduchého formuláře na stránkách Barberswife.cz. Nemusíte tedy nikam volat ani sázet na osobní návštěvu. Pobočky najdete na Praze 5 Zličín, a také v Jinočanech.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..