Efektivita,variabilita a nízká cena? Regálové systémy splňují vše najednou

icondigital / Pixabay

Šetřit na vybavení skladů a logistických center se nevyplatí. Ovšem co kdybyste se místo nízkých cenovek zaměřili spíše na šetření času? To už zní lépe, že? A vsadíte-li na praktické regálové systémy, pak vás ani vysoké cifry na již zmíněných kouscích papírku nezaskočí.

Nejrůznějších tipů a dobrých rad pro zvýšení efektivity skladu najdete v odborných kruzích samozřejmě spoustu. My pro vás však máme jeden poměrně univerzální a přitom osvědčený návod, který vám ušetří čas i peníze zároveň.

Jednoduché technické řešení logistiky vašeho skladu

Zakládáte si na přehlednosti, pořádku a snadné orientaci? Ne? Tak to byste měli. Určitě víte, jaké problémy dokáže způsobit chaos na obyčejném kancelářském stole. A co teprve nepořádek v tisícovkách krabic a krabiček, vyskládaných na regálech. Řidiči kamionů netrpělivě podupávají, skladníci jsou nerudní, zákazníci otrávení…

Ano, vaším nepřítelem je opět čas. Přitom dobře zvolené regály resp. regálové systémy by vše vyřešily takříkajíc na první dobrou. Poradí si totiž se vším – od těžkého stavebního materiálu až po spisové kartotéky.

Vsaďte na široký výběr

Při nákupu tohoto řešení však nenechávejte nic náhodě. Sázka na kvalitu materiálů by měla být jasnou první volbou. Pokud se vymaníte z kolotoče levných řešení, pak například zjistíte, že odolné paletové regály mohou být vyrobeny i z plastu, aniž by se to jakkoliv negativně podepsalo na jejich stabilitě nebo životnosti. Oproti nákupu tradičních kovových pomocníků do skladu tak můžete výrazně ušetřit.

A to stejné platí i pro přepravky a další nezbytné doplňky. Pokud tedy chcete hrát na jistotu, dejte přednost spolupráci s partnerem, který má v této oblasti mnohaleté zkušenosti a odpovídající reference od koncových zákazníků. Jedním z takových specialistů je i Storagecz.cz. Tady seženete nejenom vybavení do svého skladu, ale také ho za pomoci odborníků můžete ideálně rozvrhnout, s ohledem na bezpečnost pracovníků i efektivitu celého procesu.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..