Operativní leasing vám může přinést řadu výhod, znáte je všechny?

jarmoluk / Pixabay

Bojíte se, že by vás při údržbě vašeho auta mohly zaskočit nečekané výdaje? Rádi byste měli nový vůz, ale aktuálně nemáte dostatek peněz? Chcete vyřešit všechno najednou a dál se už takříkajíc o nic nestarat? To všechno vám může operativní leasing nabídnout.

Jde zkrátka o ideální službu pro všechny, kteří si chtějí své každodenní starosti s provozem rodinného vozu maximálně zjednodušit. Operativní leasing se totiž postará o všechny běžné záležitosti, které s tímto bodem souvisejí. Tedy, abychom byli přesní, na starosti je má samozřejmě leasingová společnost.

Co všechno budete mít v ceně

Nad rámec splátek operativního leasingu určitě nebudete platit za běžné servisní opravy, ani za povinné nebo havarijní pojištění. To vše už je totiž v ceně. V součtu zpravidla zaplatíte méně, než kdybyste si všechny tyto záležitosti zařizovali osobně, protože leasingová společnost má zkrátka vůči pojišťovnám a ostatním firmám lepší vyjednávací páky. A nezáleží na tom, zda máte spadeno na škodovku či třeba vozy Volkswagen. Prostě jednou měsíčně pošlete peníze na účet uvedený na smlouvě a máte po starostech.

Bez vysokých počátečních nákladů

Určitě to znáte, klasický leasing od vás vyžaduje poměrně vysokou vstupní investici v podobě tzv. akontační ceny. Operativní leasing nikoli. Zapomeňte na 10-30 % procent hodnoty vozu předem, čekat vás budou pouze pravidelné splátky. Navíc jde zpravidla o pronájem nových vozů s možným pozdějším odkoupením. A šetřit nemusíte ani na náhlé poruchy a jejich opravy, to vše už je totiž zahrnuto v pravidelných měsíčních splátkách vozu. Žádná překvapení se tedy nekonají.

Vše si nejdřív vyzkoušejte

Zajímá vás, jak bude vaší rodině vyhovovat třeba nová Škoda Fabia? Nenechte nic náhodě a vyžádejte si zkušební jízdu. Například pro společnost Auto Podbabská je taková služba samozřejmostí. Zjistěte více na https://podbabaoperak.cz/.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..