Výhody menších dodavatelů energií – znáte je všechny?

piviso / Pixabay

Díky liberálnosti současného trhu s energiemi není problém změnit dodavatele plynu nebo elektřiny doslova ze dne na den. Záleží tedy na vás jako klientovi, zda se poohlédnete po těch nejvýhodnějších podmínkách a ulehčíte tak svému rodinnému rozpočtu o stovky až tisíce korun ročně.

Ptáte se, zda se vyplatí zapátrat ve vodách menších dodavatelů? MY říkáme, že jednoznačně ANO, a předložíme vám také přesvědčivé důkazy a pádné důvody.

Osobní přístup pro každého zákazníka

Pro menší dodavatele nejste jen položkou ve statisícovém seznamu klientů, z nichž ti soukromí tvoří vlastně tu méně významnou část celkového součtu. Levná elektřina od méně známých, přitom však spolehlivých dodavatelů, tak není vyvážena žádnými háčky v neosobních smlouvách nebo nedostupnosti zákaznické linky.

Vše si nastavíte přesně na míru

Chybí vám ve standardních cenících velkých společností více individuality? Se vstřícným prozákaznickým přístupem také souvisí možnost maximálního přizpůsobení tarifů na levný plyn či elektřinu vašim potřebám. Nemusíte tak platit stovky korun za to, co nepotřebujete nebo nevyužijete.

Bez dlouhodobých závazků

Nemáte rádi víceleté smlouvy s přesným výpovědním termínem, které se po jeho uplynutí samy dále prodlouží? Z takových závazků je leckdy těžké se vyvázat, a právě proto vás menší firmy a dodavatelé energií do podobných kroků netlačí. Stáváte se přece jejich vážených zákazníkem a nikoliv další „položkou“.

S tím těsně souvisí i snížená míra administrativy a nutných úkonů. Spolehlivého dodavatele energií poznáte mimo jiné díky přehledným on-line formulářům a rychlé komunikaci. Že na váš e-mail s dotazem na zpřesnění podmínek pojistné smlouvy nikdo celý týden neodpovídá a na infolince je stále obsazeno? Pak běžte o dům dál. U Epet se vám však nic podobného zaručeně nestane. Žádné závazky, kličky ve smlouvách ani neprůhledné podmínky vás tu nečekají. Zjistěte více na https://www.epet.cz/.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..