Regálové řešení s 20 letou tradicí do každé domácnosti

Pokud jste se již někdy podíleli na zařizování domu, bytu, či firmy, víte, že všechno, co si sami navrhnete, určitým způsobem odráží Vás rukopis v domě. Atmosféra, kterou cítit z takového designu, který nese Váš podpis, nikdy nevymizí. Téměř každý z nás se jako dítě rád hrával se stavebnicemi, či legem. Poskládat dům, strom, nebo cokoli jiného. A zkoušeli jste si již vyskládat svůj regál? Je to zábavná hra!
dd
Běžný spotřebitel se občas dostane do situace, kdy si v obchodě vybere regál, který potřebujeme domů, a při jeho instalaci zjistí, že nevybral dobře. Regál je příliš malý, nebo příliš velký, má málo polic a neunese váhu.
Pokud podnikáte se zbožím, které skladujete například ve skladu, nebo garáži, potřebujete využít maximální možnosti prostorů. Kupovat regály ve velkém jen proto, že jsou akciové, nebo za dobrou cenu se nevyplatí. Přetížení regálu, zda jeho krátká životnost Vás přinutí koupit nový. Jak to udělat tak, aby jste měli regál na míru?

Dokážete to s naším on-line návrhářem.

Vyplníte tabulku podle rozměrů, které máte k dispozici. Přidáte zatížení regálů a jejich počty. Regál je na světě. Toto řešení je velmi jednoduché a praktické na čas. Nemusíte trávit čas ve velkoskladech, stačí si sednout k internetu, zadat požadavky a vyplnit adresu. Sami si budete regulovat cenu, která se odvíjí od počtu polic, výšky regálu, či možnosti zatížení. Podle sebe si vytvoříte maximálně variabilní regálovou sestavu, kterou můžete podle podmínek v interiéru měnit. Vychytávkou je nosnost police až do 300 kilogramů! Pokud se Vám regál při tvorbě nebude líbit, jen si proklikáte jeho možnosti. Větší výška, zda police navíc? Klikněte si na “Nová sestava” a regál poskládejte znovu.

Regály jsou elegantní a moderní, v běžných podmínkách téměř nezničitelné.

Vyzkoušejte si jak funguje návrhář a vytvořte pro sebe, svou frmu, zda sklad regálovou sestavu na míru.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..