Ekologická likvidace plechovek z hliníku i PET lahví

techmania / Pixabay

Komfortně, v souladu s přírodou a spoustu dalších příjemných kladů. Lis na plechovky nebo PET lahve má něco do sebe, hodí se do provozoven, kanceláří i domácností, prostě kamkoliv, kde se třídí odpad a kde je třeba ušetřit trochu místa – a to je nakonec skoro všude, žádná místnost není nafukovací a skladovat plechovky od piva nechce asi nikdo…

Lisování je otázka pár vteřin, nic složitého

Jednoduchý mechanismus, který zvládne s přehledem obsloužit i junior. Lis na plastové lahve, který zabere minimum prostoru a udělá maximum práce, to vše za pár sekund. Stačí vložit lahev, pootočit víčkem, aby mohl snadno uniknout vzduch a stlačit páku až do její nejnižší možné polohy. Pomůžete přírodě a nakonec i sobě, takže určitě není nad čím dlouze rozvažovat. Pořizovací ceny těchto lisů nejsou nijak vysoko a dovolit si je může vlastně každá tuzemská domácnost (a samozřejmě i firma, využití mají samozřejmě úplně kdekoliv, kde se pije například balená voda).

Vyzkoušejte to, lis na plechovky je univerzální záležitost! Plechovka od piva, syceného sladkého nápoje nebo čehokoliv dalšího, rozmáčknout a třeba připravit větší porci pro sběrné suroviny na výkup, děti si mohou snadno přivydělat. Postačí jen pár vteřin, už se nemusíte zlobit s větším množstvím plechovek od piva, které jen zabírají místo a zbytečně tak otravují. Maximální úspora místa a ještě větší komfort, žádná námaha, žádné čekání. Navíc i pětiletá záruka, která opravdu potěší (hlavně v době dnešních dvouletých záruk na všechno) snad každého.

Rozumná cena, dlouholeté využití v domácnosti

Lis na PET lahve vyjde na to, kolik udělá práce, opravdu za hubičku, jak se hezky česky říká. Návod k použití snad ani není potřeba, protože to je neskutečně jednoduchý mechanismus – ale právě takové bývají převratné. Pokud máte doma velkou spotřebu PET lahví a plechovek (a která domácnost vlastně nemá?), je tohle skvělé řešení, jak nakládat s odpadním materiálem!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..