Analýza SEO

Lalmch / Pixabay

Máte pocit, že Váš web neplní Vaše představy, jaké jste měli, když jste ho zakládali? Je jeho návštěvnost malá, nebo dokonce klesá? Právě proto by bylo vhodné provést analýzu SEO. Ta mý za úkol zjistit, jak jsou na tom Vaše stránky nyní, najít všechny jejich nedostatky a navrhnout vhodné řešení, jak jejich úspěšnost zvýšit. Samotnou analýzou to však většinou nekončí. Rádi Vám pomůžeme najít i další řešení, jak zajistit větší návštěvnost Vašeho webu a tím i větší úspěch celé Vaší firmy, či projektu.

Proč přistoupit k SEO analýze?

Pokud jste tvorbu webu svěřili některému profesionálovi, potom je možná analýza SEO zbytečná. Otázkou však je, zda práce odborníka opravdu stála za to a můžete být spokojeni s efektem, jaký Váš web má. Pokud ne, pak by asi bylo vhodné o analýze přemýšlet. Proto již nevyhazujte peníze za práci neosvědčených firem, ale raději se spolehněte na někoho, kdo kvalitu své práce může skutečně doložit a může zlepšit Vaši pozici ve vyhledávačích. Nejprve Vám pomůžeme najít vhodná klíčová slova. Potom bude následovat ještě:

  • Kontrola sitemapy
  • Kontrola struktury webu
  • Kontrola interní duplicity textů
  • Kontrola title
  • Kontrola meta description
  • Interní prolinkování webu

Ačkoliv se to tak nemusí zdát, všechny tyto kroky jsou nezbytné k tomu, abychom nalezli skutečné příčiny toho, proč návštěvnost webu není podle Vašich představ. Může jít o špatně zvolená klíčová slova, či mnoho jiných faktorů.

Kde se na nás můžete obrátit?

Ačkoliv sídlo naší firmy naleznete ve středních Čechách, naše působnost tuto oblast daleko přesahuje. Obrátit se na nás můžete z kteréhokoliv koutu ČR a již máme za sebou spolupráce s několika zahraničními klienty. Naší prioritou je kvalitně odvedená práce, která Vás dovede k očekávanému výsledku. Vaše spokojenost je potom pro nás tou největší odměnou.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..